aastal:
algus kuupäev:
lõpp kuupäev:
 


 

Keskkonnakomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Eesnimi Perekonnanimi Roll Algus Otsuse nimetus ja nr. Lõpukuupäev Otsuse nimetus ja nr.
Ivi Eenmaa aseesimees 09.11.2017 Tvk o nr 150
Ivi Eenmaa liige 09.11.2017 Tvk o nr 150
Enno Tamm liige 09.11.2017 Tvk o nr 150
Enno Tamm esimees 09.11.2017 Tvk o nr 150
Henrik Aavik ekspert 16.11.2017 Tvk o nr 156
Irina Antonjuk liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Miroslav Berezovski liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Züleyxa Izmailova LV esitatud liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Mart Kont ekspert 16.11.2017 Tvk o nr 156
Kadri Kõusaar liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Relo Ligi LV esitatud liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Jürgen Ligi liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Argo Luude liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Maret Merisaar ekspert 16.11.2017 Tvk o nr 156
Jüri Pihl liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Mart Pukk ekspert 16.11.2017 Tvk o nr 156
Urmo Saareoja liige 16.11.2017 Tvk o nr 156 25.01.2018 Tvk o nr 2
Gaspar Šabad ekspert 16.11.2017 Tvk o nr 156
Aleksandr Zdankevitš liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Julia Timerbulatova liige 16.11.2017 Tvk o nr 156
Elmar-Johannes Truu liige 16.11.2017 Tvk o nr 156 08.05.2018 TLVK 09.05.2018 nr 9
Maksim Volkov liige 25.01.2018 Tvk o nr 2
Toivo Tootsen liige 23.08.2018 Tvk o nr 108
 
 

Keskkonnakomisjon (14.11.2013 - 25.10.2017) (Linnavolikogu 8. koosseis, 31.10.2013 - 25.10.2017)

Eesnimi Perekonnanimi Roll Algus Otsuse nimetus ja nr. Lõpukuupäev Otsuse nimetus ja nr.
Rein Ratas liige 14.11.2013 Tvk o nr 174 29.03.2015 TLVK 30.03.15 nr 6
Rein Ratas esimees 14.11.2013 Tvk o nr 174 29.03.2015 TLVK 30.03.15 nr 6
Sergei Bogovski liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Ivi Eenmaa liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 08.04.2015 TLVK 13.04.15 nr 8
Irina Embrich liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Jaak Juske aseesimees 28.11.2013 Tvk o nr 185 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Jaak Juske liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Rita Krabi ekspert 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Igor Kravtšenko liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 07.12.2016 TLVK 08.12.2016 nr 3
Kai Künnis-Beres ekspert 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Relo Ligi LV esitatud liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Veiko Lukmann ekspert 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Lauri Läänemets ekspert 28.11.2013 Tvk o nr 178 20.03.2014 Tvk o nr 44
Jüri Martin ekspert 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Arvo Sarapuu LV esitatud liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Toomas Schvak ekspert 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Aleksandr Zdankevitš liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Enno Tamm aseesimees 28.11.2013 Tvk o nr 185 25.01.2017 Tvk o nr 2
Enno Tamm liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Tiina Toomet liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 30.03.2014 TLVK 31.03.14 nr 2
Elmar-Johannes Truu liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Meelis Uustal ekspert 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017
Kalev Vapper liige 28.11.2013 Tvk o nr 178 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Rainer Vakra ekspert 20.03.2014 Tvk o nr 44 04.05.2017 Tvk o nr 44
Igor Kravtšenko esimees 30.04.2015 Tvk o nr 62 07.12.2016 TLVK 08.12.2016 nr 3
Julia Timerbulatova liige 30.04.2015 Tvk o nr 67 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Kairi Uustulnd liige 30.04.2015 Tvk o nr 67 01.10.2015 Tvk o nr 150
Erki Nool liige 28.05.2015 Tvk o nr 91 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Ivi Eenmaa liige 01.10.2015 Tvk o nr 150 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Enno Tamm esimees 26.01.2017 Tvk o nr 2 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Julia Timerbulatova aseesimees 09.02.2017 Tvk o nr 10 25.10.2017 TLVK 24.10.2017 nr 18
Mart Pukk ekspert 04.05.2017 Tvk o nr 44 25.10.2017
 
 

Keskkonnakomisjon (12.11.2009 - 30.10.2013) (Linnavolikogu 7. koosseis, 29.10.2009 - 30.10.2013)

Eesnimi Perekonnanimi Roll Algus Otsuse nimetus ja nr. Lõpukuupäev Otsuse nimetus ja nr.
Andres Kollist esimees 12.11.2009 Tvk o nr 216 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Andres Kollist liige 12.11.2009 Tvk o nr 216 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Maimu Berg aseesimees 19.11.2009 Tvk o nr 228 27.11.2009 TLVK 27.11.09 nr 42
Maimu Berg liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 27.11.2009 TLVK 27.11.09 nr 42
Sergei Bogovski liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Deniss Boroditš LV esitatud liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 21.04.2011 Tvk o nr 55
Sven Ehala ekspert 19.11.2009 Tvk o nr 220 25.03.2010 Tvk o nr 69
Rein Einasto ekspert 19.11.2009 Tvk o nr 220 31.10.2010 TLVK 01.11.10
Mart Kont ekspert 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
Kalev Kukk liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Kaido Kukk ekspert 19.11.2009 Tvk o nr 220 02.12.2010 Tvk o nr 274
Karmen Kähr ekspert 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
Arvo Käärd ekspert 19.11.2009 Tvk o nr 220 06.09.2010 Tvk o nr 186
Kaja Laanmäe liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 28.01.2010 Tvk o nr 1
Õnne Pillak liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 21.04.2011 Tvk o nr 55
Ants Pilving liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 04.06.2013 TLVK 05.06.13 nr 4
Rein Ratas liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Vladimir Rusnak liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 29.03.2011 TLVK 30.03.11 nr 5
Elmar-Johannes Truu liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Meelis Uustal ekspert 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
Kalev Vapper liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Enn Vetemaa liige 19.11.2009 Tvk o nr 220 31.10.2010 TLVK 01.11.10 nr 7
Jörgen Siil liige 10.12.2009 Tvk o nr 246 28.02.2010 TLVK 15.02.10 nr 2
Enno Tamm liige 28.01.2010 Tvk o nr 1 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Maimu Berg aseesimees 11.03.2010 Tvk o nr 58 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Maimu Berg liige 11.03.2010 Tvk o nr 58 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Raul Juhkam ekspert 25.03.2010 Tvk o nr 69 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
Tiina Mägi ekspert 06.09.2010 Tvk o nr 186 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
Rein Einasto liige 01.11.2010 Tvk 19.11.09 nr 220, TLVK 01.11.10 nr 7 18.11.2010 TLVK 16.11.10 nr 8
Rein Einasto ekspert 19.11.2010 Tvk 19.11.09 nr 220, TLVK 16.11.10 nr 8 17.11.2011 Tvk o nr 192
Jüri Pihl liige 02.12.2010 Tvk o nr 274 06.10.2011 Tvk o nr 157
Kristo Roosileht ekspert 02.12.2010 Tvk o nr 274 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
Katrin Karisma-Krumm liige 21.04.2011 Tvk o nr 55 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Arvo Sarapuu LV esitatud liige 21.04.2011 Tvk o nr 55 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
Anu Hallik-Jürgenstein liige 19.05.2011 Tvk o nr 83 03.10.2011 TLVK 04.10.11 nr 13
Kadi Pärnits liige 06.10.2011 Tvk o nr 157 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Igor Kravtšenko liige 20.10.2011 Tvk o nr 167 30.10.2013 TLVK 28.10.13 nr 23
Lembi-Liis Ebre ekspert 17.11.2011 Tvk o nr 192 30.10.2013 TLVK 28.10.13 o nr 23
 
 

Keskkonnakomisjon ( - 28.10.2009) (Linnavolikogu 6. koosseis, 09.11.2005 - 28.10.2009)

Eesnimi Perekonnanimi Roll Algus Otsuse nimetus ja nr. Lõpukuupäev Otsuse nimetus ja nr.
Rein Ratas liige 15.11.2005 Tvk o nr 277 28.03.2007 TLVK 28.03.07 nr 8
Rein Ratas esimees 15.11.2005 Tvk o nr 277 28.03.2007 TLVK 28.03.07 nr 8
Maimu Berg liige 24.11.2005 Tvk o nr 281 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Maimu Berg aseesimees 24.11.2005 Tvk o nr 281 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Tõnis Bittman liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 19.04.2007 Tvk o nr 105
Mati Eliste liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Mari Jüssi ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Toivo Kallas ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 02.10.2008 Tvk o nr 194
Kalev Kallo LV esitatud liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 19.04.2007 Tvk o nr 105
Nikolai Kazakov liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Heino Kiik ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Einar Kivimäe ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Mart Kont ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Rein Leipalu ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Valdek Mikkal liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Erich Moik ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 05.03.2009 Tvk o nr 35
Lennart Mängli ekspert 24.11.2005 Tvk o nr 284 21.02.2008 Tvk o nr 31
Triinu Rajasalu liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 10.04.2007 TLVK 10.04.07 nr 12
Rene Reinmann liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 14.08.2007 TLVK 14.08.07 nr 19
Taavi Rõivas liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.03.2007 TLVK 28.03.07 nr 8
Toomas Sepp liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Olga Sõtnik LV esitatud liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 19.04.2007 Tvk o nr 105
Tõnu Tuppits LV esitatud liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 02.10.2008 Tvk o nr 194
Ain Valdmann LV esitatud liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Tatjana Vassiljeva liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Jaak Vihmand liige 24.11.2005 Tvk o nr 284 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Epp Alatalu liige 21.09.2006 Tvk o nr 278 21.01.2008 TLVK 03.01.08 nr 1
Larissa Škurat liige 05.04.2007 Tvk o nr 84 02.10.2008 Tvk o nr 194
Larissa Škurat esimees 05.04.2007 Tvk o nr 84 25.09.2008
Sergei Bogovski liige 19.04.2007 Tvk o nr 105 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Katrin Karisma-Krumm liige 19.04.2007 Tvk o nr 105 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Rein Ratas ekspert 19.04.2007 Tvk o nr 105 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Taavi Aas LV esitatud liige 03.05.2007 Tvk o nr 124 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Paul Alekand liige 03.05.2007 Tvk o nr 124 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Deniss Boroditš LV esitatud liige 03.05.2007 Tvk o nr 124 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Ülle Rajasalu liige 03.05.2007 Tvk o nr 124 05.06.2009 TLVK 05.06.09 nr 9
Lagle Parek liige 15.11.2007 Tvk o nr 268 13.11.2008 Tvk o nr 219
Andres Öpik liige 24.01.2008 Tvk o nr 1 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Andres Udal ekspert 21.02.2008 Tvk o nr 31 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Svetlana Baltina ekspert 02.10.2008 Tvk o nr 194 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Andres Kollist liige 02.10.2008 Tvk o nr 193 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Andres Kollist esimees 02.10.2008 Tvk o nr 193 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Arvo Käärd LV esitatud liige 02.10.2008 Tvk o nr 194 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Tiit Sinissaar liige 13.11.2008 Tvk o nr 219 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32
Jüri Martin ekspert 05.03.2009 Tvk o nr 35 28.10.2009 TLVK 26.10.2009 nr 32