Eestseisus (26.10.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: Faks:
E-post:
Koosoleku aeg:
Moodustamise kuupäev: 26.10.2017
Lõppemise kuupäev:
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Roll Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Enno Tamm Keskkonnakomisjoni esimees enno.tamm@tallinn.ee
2 Urmas Reitelmann Konservatiivse rahvaerakonna fraktsiooni esimees urmas.reitelmann@tallinn.ee
3 Merike Martinson Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees merike.martinson@tallinn.ee
4 Kristen Michal Reformierakonna fraktsiooni esimees kristen.michal@riigikogu.ee
5 Kalev Kallo Linnamajanduskomisjoni esimees, Haabersti linnaosakogu esimees kalev.kallo@tallinn.ee
6 Rostislav Troškov Korra- ja tarbijakaitsekomisjoni esimees rostislav.troskov@tallinn.ee
7 Leonid Mihhailov Linnavarakomisjoni esimees 6434005 leonid.mihhailov@tallinn.ee
8 Mihhail Kõlvart Rahanduskomisjoni esimees, Linnavolikogu esimees, Keskerakonna fraktsiooni esimees 6943211 mihhail.kolvart@tallinnlv.ee
9 Margarita Tšernogorova Õiguskomisjoni esimees margarita.tsernogorova@tallinn.ee
10 Eduard Toman Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees 6314121 5029483 eduard.toman@tallinn.ee
11 Toivo Tootsen Linnavolikogu aseesimees 5161375 toivo.tootsen@tallinn.ee
12 Mart Luik Linnavolikogu aseesimees 5019737 mart.luik@tallinn.ee
13 Andres Kollist Innovatsioonikomisjoni esimees 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
14 Elmar-Johannes Truu Lasnamäe linnaosakogu esimees elmar-johannes.truu@tallinn.ee
15 Maksim Volkov Mustamäe linnaosakogu esimees 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
16 Urmas Mardi Nõmme linnaosakogu esimees 6275740 5015077 urmas.mardi@ekyl.ee
17 Andrei Birov Põhja-Tallinna linnaosakogu esimees 6405275 5158673 andrei.birov@tallinn.ee
18 Helve Särgava Revisjonikomisjoni esimees helve.sargava@tallinn.ee
19 Riina Solman Isamaa fraktsiooni esimees, Tallinna Kesklinna linnaosakogu esimees 5292992 riina.solman@gmail.com
20 Maris Sild Kristiine linnaosakogu esimees, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimees 6282338 56938678 maris.sild@tallinn.ee