Eestseisus (26.10.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: Faks:
E-post:
Koosoleku aeg:
Moodustamise kuupäev: 26.10.2017
Lõppemise kuupäev:
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Roll Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Enno Tamm Keskkonnakomisjoni esimees enno.tamm@tallinn.ee
2 Merike Martinson Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees merike.martinson@tallinn.ee
3 Kristen Michal Reformierakonna fraktsiooni esimees kristen.michal@riigikogu.ee
4 Kalev Kallo Linnamajanduskomisjoni esimees, Haabersti linnaosakogu esimees kalev.kallo@tallinn.ee
5 Rostislav Troškov Korra- ja tarbijakaitsekomisjoni esimees rostislav.troskov@tallinn.ee
6 Leonid Mihhailov Linnavarakomisjoni esimees 6434005 leonid.mihhailov@tallinn.ee
7 Margarita Tšernogorova Õiguskomisjoni esimees margarita.tsernogorova@tallinn.ee
8 Eduard Toman Haridus- ja kultuurikomisjoni esimees 6314121 5029483 eduard.toman@tallinn.ee
9 Elmar-Johannes Truu Lasnamäe linnaosakogu esimees elmar-johannes.truu@tallinn.ee
10 Maksim Volkov Mustamäe linnaosakogu esimees 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
11 Urmas Mardi Nõmme linnaosakogu esimees 6275740 5015077
12 Andrei Birov Põhja-Tallinna linnaosakogu esimees 6405275 5158673 andrei.birov@tallinn.ee
13 Maris Sild Kristiine linnaosakogu esimees
14 Mart Kallas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esimees 5251577 mart.kallas@tallinn.ee
15 Andres Kollist Innovatsioonikomisjoni esimees 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
16 Mart Luik Linnavolikogu aseesimees, Isamaa fraktsiooni esimees 5019737 mart.luik@tallinn.ee
17 Kaido Kukk Tallinna Kesklinna linnaosakogu esimees kaido.kukk@tallinn.ee
18 Ülle Rajasalu Pirita linnaosakogu esimees 5117319 ulle.rajasalu@gmail.com
19 Tiit Terik Keskerakonna fraktsiooni esimees, Linnavolikogu esimees, Rahanduskomisjoni esimees 5653829 tiit.terik@tallinnlv.ee
20 Anto Liivat Revisjonikomisjoni esimees anto.liivat@tallinn.ee
21 Rainer Vakra Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimees 58002828 rainer.vakra@tallinn.ee
22 Helve Särgava Linnavolikogu aseesimees helve.sargava@tallinn.ee