Keskerakonna fraktsioon (26.10.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress: Vana-Viru 12
Ruum: 114
Linn: Tallinn Postiindeks: 15080
Telefon: 6943218 Faks: 6943259
E-post: marek.leemets@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg:
Moodustamise kuupäev: 26.10.2017
Lõppemise kuupäev:
Nimekiri KOV valimistel: Eesti Keskerakond;
Nõunikud: Marek Leemets; Rauno Leuska;
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Tiit Terik esimees 5653829 tiit.terik@tallinnlv.ee
2 Leonid Mihhailov aseesimees 6434005 leonid.mihhailov@tallinn.ee
3 Toivo Tootsen aseesimees 5161375 toivo.tootsen@tallinn.ee
4 Margarita Tšernogorova aseesimees margarita.tsernogorova@tallinn.ee
5 Vladimir Afanasjev liige 6172346 vladimir.afanasjev@tallinn.ee
6 Irina Antonjuk liige irina.antonjuk@tallinn.ee
7 Olga Barabaner liige 6566469 5518581 olga.barabaner@tallinn.ee
8 Miroslav Berezovski liige
9 Aleksander Bessedin liige 6314156 5039055 aleksander.bessedin@tallinn.ee
10 Andrei Birov liige 6405275 5158673 andrei.birov@tallinn.ee
11 Irina Embrich liige 56609842
12 Jüri Ennet liige 56463830 jyri.ennet@tallinn.ee
13 Igor Jermakov liige 6072773 igor.jermakov@tallinn.ee
14 Maria Jufereva-Skuratovski liige maria.jufereva@tallinnlv.ee
15 Helle Kalda liige helle.kalda@tallinn.ee
16 Andres Koldre liige 5258728 andres.koldre@tallinn.ee
17 Andres Kollist liige 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
18 Nikolai Korb liige nikolai.korb@tallinn.ee
19 Igor Kravtšenko liige igor.kravtsenko@riigikogu.ee
20 Jevgenija Kukk liige 7457704 53023918 jevgenija.kukk@tallinn.ee
21 Natalia Malleus liige natalia.malleus@tallinn.ee
22 Merike Martinson liige merike.martinson@tallinn.ee
23 Jaan Männik liige 53474246 jaan.mannik91@gmail.com
24 Larissa Novožilova liige 6418662 larissa.novozilova@tallinn.ee
25 Deniss Presnetsov liige 6750580 deniss.presnetsov@tallinn.ee
26 Sergei Ptšjolkin liige 55546948 sergei.ptsjolkin@tallinn.ee
27 Inga Rumjantseva liige inga.rumjantseva@tallinn.ee
28 Urmo Saareoja liige urmo.saareoja@tallinn.ee
29 Erki Savisaar liige 6316693 Erki.Savisaar@tallinn.ee
30 Märt Sults liige mart.sults@tallinn.ee
31 Helve Särgava liige helve.sargava@tallinn.ee
32 Aleksandr Zdankevitš liige 6273460 55520864 a.zdankevits@tallinn.ee
33 Enno Tamm liige enno.tamm@tallinn.ee
34 Julia Timerbulatova liige julia.timerbulatova@tallinn.ee
35 Eduard Toman liige 6314121 5029483 eduard.toman@tallinn.ee
36 Rostislav Troškov liige rostislav.troskov@tallinn.ee
37 Elmar-Johannes Truu liige elmar-johannes.truu@tallinn.ee
38 Ruslana Veber liige 6487626 56906248 ruslana.veber@tallinn.ee
39 Vladimir Velman liige vladimir.velman1945@gmail.com
40 Maksim Volkov liige 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
Marek Leemets nõunik-abi 6943218 marek.leemets@tallinnlv.ee
Rauno Leuska nõunik-abi 6943227 53470019 rauno.leuska@tallinnlv.ee