Keskerakonna fraktsioon (26.10.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress: Vana-Viru 12
Ruum: 114
Linn: Tallinn Postiindeks: 15080
Telefon: 6943227 Faks: 6943259
E-post: valentina.grisina@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg:
Moodustamise kuupäev: 26.10.2017
Lõppemise kuupäev:
Nimekiri KOV valimistel: Eesti Keskerakond;
Nõunikud: Marek Leemets; Valentina Bortnovski;
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Tiit Terik esimees 5653829 tiit.terik@eesti.ee
2 Leonid Mihhailov aseesimees 6434005 leonid.mihhailov@tallinn.ee
3 Toivo Tootsen aseesimees 5161375 toivo.tootsen@tallinn.ee
4 Margarita Tšernogorova aseesimees margarita.tsernogorova@tallinn.ee
5 Jaak Aab liige 5148372 jaak.aab@tallinn.ee
6 Taavi Aas liige taavi.aas@riigikogu.ee
7 Vladimir Afanasjev liige 6172346 vladimir.afanasjev@tallinn.ee
8 Irina Antonjuk liige irina.antonjuk@tallinn.ee
9 Olga Barabaner liige 6566469 5518581 olga.barabaner@tallinn.ee
10 Aleksander Bessedin liige 6314156 5039055 aleksander.bessedin@tallinn.ee
11 Andrei Birov liige 6405275 5158673 andrei.birov@tallinn.ee
12 Jüri Ennet liige 56463830 jyri.ennet@tallinn.ee
13 Igor Jermakov liige 6072773 igor.jermakov@tallinn.ee
14 Marek Jürgenson liige marekj@hot.ee
15 Helle Kalda liige helle.kalda@tallinn.ee
16 Kalev Kallo liige kalev.kallo@tallinn.ee
17 Andres Kollist liige 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
18 Nikolai Korb liige nikolai.korb@tallinn.ee
19 Jevgenija Kukk liige 7457704 53023918 jevgenija.kukk@tallinn.ee
20 Natalia Malleus liige natalia.malleus@tallinn.ee
21 Merike Martinson liige merike.martinson@tallinn.ee
22 Tõnis Mölder liige tonis.molder@tallinn.ee
23 Larissa Novožilova liige 6418662 larissa.novozilova@tallinn.ee
24 Deniss Presnetsov liige 6750580 deniss.presnetsov@tallinn.ee
25 Vjatšeslav Prussakov liige 55513669 55599549 vjatseslav.prussakov@tallinn.ee
26 Sergei Ptšjolkin liige 55546948 sergei.ptsjolkin@tallinn.ee
27 Izabella Riitsaar liige 6211611 5533787 izabella.riitsaar@tallinn.ee
28 Urmo Saareoja liige urmo.saareoja@tallinn.ee
29 Märt Sults liige mart.sults@tallinn.ee
30 Aleksandr Zdankevitš liige 6273460 55520864 a.zdankevits@tallinn.ee
31 Enno Tamm liige enno.tamm@tallinn.ee
32 Julia Timerbulatova liige julia.timerbulatova@tallinn.ee
33 Eduard Toman liige 6314121 5029483 eduard.toman@tallinn.ee
34 Rostislav Troškov liige rostislav.troskov@tallinn.ee
35 Elmar-Johannes Truu liige elmar-johannes.truu@tallinn.ee
36 Marika Tuus-Laul liige 5069018 marika.tuus-laul@tallinn.ee
37 Ruslana Veber liige 6487626 56906248 ruslana.veber@tallinn.ee
38 Vladimir Velman liige vladimir.velman1945@gmail.com
39 Maksim Volkov liige 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
Valentina Bortnovski nõunik-abi 6943227 58033058 valentina.bortnovski@tallinnlv.ee
Marek Leemets nõunik-abi 6943218 5262519 marek.leemets@tallinnlv.ee