Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon (26.10.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress: Vana-Viru 12
Ruum: 105
Linn: Tallinn Postiindeks: 15080
Telefon: 6943208 Faks: 6943259
E-post: kadri.vilba@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg:
Moodustamise kuupäev: 26.10.2017
Lõppemise kuupäev:
Nimekiri KOV valimistel: Eesti Konservatiivne Rahvaerakond;
Nõunikud: Kadri Vilba;
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Mart Kallas esimees 5251577 mart.kallas@tallinn.ee
2 Wesse Allik aseesimees 55627396 wesse.allik@tallinn.ee
3 Kersti Kracht aseesimees kersti.kracht@tallinn.ee
4 Urmas Espenberg liige
5 Helle-Moonika Helme liige helle-moonika.helme@tallinn.ee
6 Argo Luude liige 6400800 argo.luude@tallinn.ee
Kadri Vilba nõunik-abi 6943208 kadri.vilba@tallinnlv.ee