Haridus- ja kultuurikomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943229 Faks:
E-post: anne.parksepp@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala kolmapäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Anne Parksepp
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Tiia Selberg
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Eduard Toman Volikogu liige esimees 6314121 5029483 eduard.toman@tallinn.ee
2 Heidy Purga Volikogu liige aseesimees heidy.purga@riigikogu.ee
3 Irina Antonjuk Volikogu liige liige irina.antonjuk@tallinn.ee
4 Olga Barabaner Volikogu liige liige 6566469 5518581 olga.barabaner@tallinn.ee
5 Mart Kallas Volikogu liige liige 5251577 mart.kallas@tallinn.ee
6 Õnne Pillak Volikogu liige liige 53305033 onne.pillak@tallinn.ee
7 Deniss Presnetsov Volikogu liige liige 6750580 deniss.presnetsov@tallinn.ee
8 Sergei Ptšjolkin Volikogu liige liige 55546948 sergei.ptsjolkin@tallinn.ee
9 Maris Sild Volikogu liige liige 6282338 56938678 maris.sild@tallinn.ee
10 Riina Solman Volikogu liige liige 5292992 riina.solman@gmail.com
11 Märt Sults Volikogu liige liige mart.sults@riigikogu.ee
12 Ruslana Veber Volikogu liige liige 6487626 56906248 ruslana.veber@tallinn.ee
13 Vadim Belobrovtsev LV esitatud liige vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee
14 Margit Hiiet ekspert 51933567
15 Toomas Kruusimägi ekspert 6461306
16 Lauri Leesi ekspert
17 Helen Mahmastol ekspert
18 Sanne Org ekspert
19 Nelli Privalova ekspert
Anne Parksepp korraldav nõunik 6943229 Anne.Parksepp@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Tiia Selberg jurist 6943235 Tiia.Selberg@tallinnlv.ee