Haridus- ja kultuurikomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943229 Faks:
E-post: anne.parksepp@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala kolmapäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Anne Parksepp
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Hele Põld
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Eduard Toman Volikogu liige esimees 6314121 5029483 eduard.toman@tallinn.ee
2 Heidy Purga Volikogu liige aseesimees heidy.purga@riigikogu.ee
3 Irina Antonjuk Volikogu liige liige irina.antonjuk@tallinn.ee
4 Olga Barabaner Volikogu liige liige 6566469 5518581 olga.barabaner@tallinn.ee
5 Annela Ojaste Volikogu liige liige 56682408 annela@ojaste.eu
6 Õnne Pillak Volikogu liige liige 53305033 onne.pillak@tallinn.ee
7 Deniss Presnetsov Volikogu liige liige 6750580 deniss.presnetsov@tallinn.ee
8 Sergei Ptšjolkin Volikogu liige liige 55546948 sergei.ptsjolkin@tallinn.ee
9 Kairet Remmak-Grassmann Volikogu liige liige 5078088 kairet.remmak-grassmann@tallinn.ee
10 Märt Sults Volikogu liige liige mart.sults@tallinn.ee
11 Ruslana Veber Volikogu liige liige 6487626 56906248 ruslana.veber@tallinn.ee
12 Vadim Belobrovtsev LV esitatud liige vadim.belobrovtsev@tallinnlv.ee
13 Margit Hiiet ekspert 51933567
14 Toomas Kruusimägi ekspert 6461306
15 Lauri Leesi ekspert
16 Helen Mahmastol ekspert
17 Nelli Privalova ekspert
18 Madis Päts ekspert 5087452 madis.pats@lplaw.ee
19 Mihkel Teinemaa ekspert
Anne Parksepp korraldav nõunik 6943229 Anne.Parksepp@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Hele Põld jurist 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee