Innovatsioonikomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943295 Faks:
E-post: Triin.Rait@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala neljapäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Triin Rait
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Hele Põld
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Andres Kollist Volikogu liige esimees 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
2 Ülle Rajasalu Volikogu liige aseesimees 5117319 ulle.rajasalu@gmail.com
3 Merilin Anijärv Volikogu liige liige 53011510 anijarvm@gmail.com
4 Marek Jürgenson Volikogu liige liige marekj@hot.ee
5 Mart Kallas Volikogu liige liige 5251577 mart.kallas@tallinn.ee
6 Andres Koldre Volikogu liige liige 5258728
7 Keit Pentus-Rosimannus Volikogu liige liige keit.pentus-rosimannus@riigikogu.ee
8 Kadi Pärnits Volikogu liige liige 5513572 kadi.parnits@tallinn.ee
9 Erki Savisaar Volikogu liige liige 6316693 erki.savisaar@tallinn.ee
10 Enno Tamm Volikogu liige liige enno.tamm@tallinn.ee
11 Tiit Terik Volikogu liige liige 5653829 tiit.terik@tallinnlv.ee
12 Aivar Riisalu LV esitatud liige aivar.riisalu@tallinnlv.ee
13 Toomas Türk LV esitatud liige
14 Toomas Haidak ekspert toomas.haidak@tallinnlv.ee
15 Mihkel Kangur ekspert 53452374
16 Madis Kübar ekspert
17 Madle Lippus ekspert kaku@uusmaailm.ee
18 Arvo Ott ekspert
Triin Rait korraldav nõunik 6943295 triin.rait@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Hele Põld jurist 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee