Innovatsioonikomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943225 Faks:
E-post: erkki-alo.kirde@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala neljapäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Erkki-Alo Kirde
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Hele Põld
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Andres Kollist Volikogu liige esimees 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
2 Arto Aas Volikogu liige aseesimees arto.aas@riigikogu.ee
3 Merilin Anijärv Volikogu liige liige 53011510 anijarvm@gmail.com
4 Keit Pentus-Rosimannus Volikogu liige liige keit.pentus-rosimannus@riigikogu.ee
5 Kadi Pärnits Volikogu liige liige 5513572 kadi.parnits@tallinn.ee
6 Enno Tamm Volikogu liige liige enno.tamm@tallinn.ee
7 Tiit Terik Volikogu liige liige 5653829 tiit.terik@eesti.ee
8 Aivar Riisalu LV esitatud liige aivar.riisalu@tallinnlv.ee
9 Toomas Sepp LV esitatud liige toomas.sepp@tallinnlv.ee
10 Maria Alajõe ekspert
11 Toomas Haidak ekspert toomas.haidak@tallinnlv.ee
12 Mihkel Kangur ekspert 53452374
13 Kaspar Karik ekspert
14 Indrek Neivelt ekspert
15 Arvo Ott ekspert
Erkki-Alo Kirde korraldav nõunik 6943225 Erkki-Alo.Kirde@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Hele Põld jurist 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee