Keskkonnakomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943229 Faks:
E-post: anne.parksepp@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala esmaspäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Anne Parksepp
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Tiia Selberg
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Enno Tamm Volikogu liige esimees enno.tamm@tallinn.ee
2 Ivi Eenmaa Volikogu liige aseesimees ivi.eenmaa@tallinn.ee
3 Irina Antonjuk Volikogu liige liige irina.antonjuk@tallinn.ee
4 Miroslav Berezovski Volikogu liige liige 5027077 miroslav.berezovski@tallinn.ee
5 Kadri Kõusaar Volikogu liige liige kadri.kousaar@tallinn.ee
6 Jürgen Ligi Volikogu liige liige jyrgen.ligi@riigikogu.ee
7 Argo Luude Volikogu liige liige 6400800 argo.luude@tallinn.ee
8 Jüri Pihl Volikogu liige liige 6058712 jyri.pihl@tallinn.ee
9 Aleksandr Zdankevitš Volikogu liige liige 6273460 55520864 a.zdankevits@tallinn.ee
10 Julia Timerbulatova Volikogu liige liige julia.timerbulatova@tallinn.ee
11 Toivo Tootsen Volikogu liige liige 5161375 toivo.tootsen@tallinn.ee
12 Maksim Volkov Volikogu liige liige 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
13 Züleyxa Izmailova LV esitatud liige zyleyxa.izmailova@tallinnlv.ee
14 Relo Ligi LV esitatud liige relo.ligi@tallinnlv.ee
15 Henrik Aavik ekspert
16 Mart Kont ekspert
17 Maret Merisaar ekspert 6202500
18 Mart Pukk ekspert
19 Gaspar Šabad ekspert
Anne Parksepp korraldav nõunik 6943229 Anne.Parksepp@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Tiia Selberg jurist 6943235 Tiia.Selberg@tallinnlv.ee