Korra- ja tarbijakaitsekomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943229 Faks:
E-post: anne.parksepp@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: istungi (paaris)nädala kolmapäev kell 16.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Anne Parksepp
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Kristiina Must
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Rostislav Troškov Volikogu liige esimees rostislav.troskov@tallinn.ee
2 Helle-Moonika Helme Volikogu liige aseesimees helle-moonika.helme@tallinn.ee
3 Aleksander Bessedin Volikogu liige liige 6314156 5039055 aleksander.bessedin@tallinn.ee
4 Igor Jermakov Volikogu liige liige 6072773 igor.jermakov@tallinn.ee
5 Anastassia Kovalenko Volikogu liige liige anastassia.kovalenko@tallinn.ee
6 Jevgenija Kukk Volikogu liige liige 7457704 53023918 jevgenija.kukk@tallinn.ee
7 Sergei Ptšjolkin Volikogu liige liige 55546948 sergei.ptsjolkin@tallinn.ee
8 Toivo Tootsen Volikogu liige liige 5161375 toivo.tootsen@tallinn.ee
9 Katarina Kask LV esitatud liige
10 Aivar Toompere LV esitatud liige 6965411 5238981 aivar.toompere@tallinnlv.ee
11 Enn-Toivo Annuk ekspert
12 Sirje Keevallik ekspert 6204305 5206058
13 Riina Kitt ekspert
14 Rasmus Lahtvee ekspert
15 Terje Lillo ekspert
16 Valeri Lõõnik ekspert 6200085
17 Toomas Viks ekspert
Anne Parksepp korraldav nõunik 6943229 Anne.Parksepp@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943239 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Kristiina Must jurist 6943247 Kristiina.Must@tallinnlv.ee