Korra- ja tarbijakaitsekomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943229 Faks:
E-post: anne.parksepp@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: istungi (paaris)nädala kolmapäev kell 16.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Anne Parksepp
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Tiia Selberg
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Rostislav Troškov Volikogu liige esimees rostislav.troskov@tallinn.ee
2 Helle-Moonika Helme Volikogu liige aseesimees helle-moonika.helme@tallinn.ee
3 Merilin Anijärv Volikogu liige liige 53011510 anijarvm@gmail.com
4 Igor Jermakov Volikogu liige liige 6072773 igor.jermakov@tallinn.ee
5 Anastassia Kovalenko Volikogu liige liige anastassia.kovalenko@tallinn.ee
6 Anna Krõlova Volikogu liige liige 6487880 anna.krolova@tallinn.ee
7 Jevgenija Kukk Volikogu liige liige 7457704 53023918 jevgenija.kukk@tallinn.ee
8 Jüri Pihl Volikogu liige liige 6058712 jyri.pihl@tallinn.ee
9 Sergei Ptšjolkin Volikogu liige liige 55546948 sergei.ptsjolkin@tallinn.ee
10 Toivo Tootsen Volikogu liige liige 5161375 toivo.tootsen@tallinn.ee
11 Jelena Kalbina LV esitatud liige jelena.kalbina@tallinnlv.ee
12 Aivar Toompere LV esitatud liige 6965411 5238981 aivar.toompere@tallinnlv.ee
13 Enn-Toivo Annuk ekspert
14 Sirje Keevallik ekspert 6204305 5206058
15 Riina Kitt ekspert
16 Rasmus Lahtvee ekspert
17 Terje Lillo ekspert
18 Valeri Lõõnik ekspert 6200085
19 Toomas Viks ekspert
Anne Parksepp korraldav nõunik 6943229 Anne.Parksepp@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Tiia Selberg jurist 6943235 Tiia.Selberg@tallinnlv.ee