Linnamajanduskomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943225 Faks:
E-post: erkki-alo.kirde@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala teisipäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Erkki-Alo Kirde
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Kristiina Must
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Kalev Kallo Volikogu liige esimees kalev.kallo@tallinn.ee
2 Kaupo Nõlvak Volikogu liige aseesimees 6103950 kaupo.nolvak@tallinn.ee
3 Miroslav Berezovski Volikogu liige liige 5027077 miroslav.berezovski@tallinn.ee
4 Andrei Birov Volikogu liige liige 6405275 5158673 andrei.birov@tallinn.ee
5 Deniss Boroditš Volikogu liige liige deniss.borodits@tallinnlt.ee
6 Jaak Juske Volikogu liige liige 5013160 jaakjuske@gmail.com
7 Andres Koldre Volikogu liige liige 5258728 andres.koldre@tallinn.ee
8 Nikolai Korb Volikogu liige liige nikolai.korb@tallinn.ee
9 Ants Leemets Volikogu liige liige 5013584 ants@svm.ee
10 Natalia Malleus Volikogu liige liige natalia.malleus@tallinn.ee
11 Urmas Reitelmann Volikogu liige liige urmas.reitelmann@tallinn.ee
12 Enno Tamm Volikogu liige liige enno.tamm@tallinn.ee
13 Maksim Volkov Volikogu liige liige 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
14 Endrik Mänd LV esitatud liige 6404334 endrik.mand@tallinnlv.ee
15 Andrei Novikov LV esitatud liige andrei.novikov@tallinnlv.ee
16 Vladimir Issakov ekspert
17 Juhan Kangilaski ekspert
18 Ly Kovanen ekspert ly.kovanen@sotsdem.ee
Erkki-Alo Kirde korraldav nõunik 6943225 Erkki-Alo.Kirde@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Kristiina Must jurist 6943247 Kristiina.Must@tallinnlv.ee