Linnamajanduskomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943295 Faks:
E-post: Triin.Rait@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala teisipäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Triin Rait
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Kristiina Must
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Kalev Kallo Volikogu liige esimees kalev.kallo@tallinn.ee
2 Kaupo Nõlvak Volikogu liige aseesimees 6103950 kaupo.nolvak@tallinn.ee
3 Andrei Birov Volikogu liige liige 6405275 5158673 andrei.birov@tallinn.ee
4 Deniss Boroditš Volikogu liige liige deniss.borodits@tallinnlt.ee
5 Mart Kallas Volikogu liige liige 5251577 mart.kallas@tallinn.ee
6 Nikolai Korb Volikogu liige liige nikolai.korb@tallinn.ee
7 Kaido Kukk Volikogu liige liige kaido.kukk@tallinn.ee
8 Natalia Malleus Volikogu liige liige natalia.malleus@tallinn.ee
9 Tõnis Mölder Volikogu liige liige tonis.molder@tallinn.ee
10 Vjatšeslav Prussakov Volikogu liige liige 55513669 55599549 vjatseslav.prussakov@tallinn.ee
11 Enno Tamm Volikogu liige liige enno.tamm@tallinn.ee
12 Siim Tuisk Volikogu liige liige 5251946 siim@tuisk.ee
13 Maksim Volkov Volikogu liige liige 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
14 Ignar Fjuk LV esitatud liige
15 Andrei Novikov LV esitatud liige andrei.novikov@tallinnlv.ee
16 Vladimir Issakov ekspert
17 Juhan Kangilaski ekspert
18 Ly Kovanen ekspert ly.kovanen@sotsdem.ee
Triin Rait korraldav nõunik 6943295 triin.rait@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Kristiina Must jurist 6943247 Kristiina.Must@tallinnlv.ee