Linnavarakomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943225 Faks:
E-post: erkki-alo.kirde@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala kolmapäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Erkki-Alo Kirde
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Kristiina Must
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Leonid Mihhailov Volikogu liige esimees 6434005 leonid.mihhailov@tallinn.ee
2 Kersti Kracht Volikogu liige aseesimees kersti.kracht@tallinn.ee
3 Vladimir Afanasjev Volikogu liige liige 6172346 vladimir.afanasjev@tallinn.ee
4 Remo Holsmer Volikogu liige liige remo.holsmer@tallinn.ee
5 Andres Koldre Volikogu liige liige 5258728 andres.koldre@tallinn.ee
6 Nikolai Korb Volikogu liige liige nikolai.korb@tallinn.ee
7 Jevgenija Kukk Volikogu liige liige 7457704 53023918 jevgenija.kukk@tallinn.ee
8 Kaido Kukk Volikogu liige liige 58046430 kaido.kukk@tallinn.ee
9 Silver Meikar Volikogu liige liige 6282338 5278089 silver.meikar@tallinn.ee
10 Deniss Presnetsov Volikogu liige liige 6750580 deniss.presnetsov@tallinn.ee
11 Taavi Rõivas Volikogu liige liige taavi.roivas@tallinn.ee
12 Priit Pärtelpoeg LV esitatud liige 6404520 Priit.Partelpoeg@tallinnlv.ee
13 Eha Võrk LV esitatud liige 6404112 eha.vork@tallinnlv.ee
14 Arvo Anderson ekspert
15 Svetlana Baltina ekspert
16 Meelis Krautmann ekspert
17 Henrik Murel ekspert
18 Ruth-Kaja Pekk ekspert 6455381
19 Reet Trei ekspert
Erkki-Alo Kirde korraldav nõunik 6943225 Erkki-Alo.Kirde@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Kristiina Must jurist 6943247 Kristiina.Must@tallinnlv.ee