Rahanduskomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943225 Faks:
E-post: erkki-alo.kirde@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: istungi (paaris)nädala esmaspäev kell 17.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Erkki-Alo Kirde
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Kristiina Must
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Mihhail Kõlvart Volikogu liige esimees 6943211 mihhail.kolvart@tallinnlv.ee
2 Argo Luude Volikogu liige aseesimees 6400800 argo.luude@tallinn.ee
3 Irina Antonjuk Volikogu liige liige irina.antonjuk@tallinn.ee
4 Helle Kalda Volikogu liige liige helle.kalda@tallinn.ee
5 Kalev Kallo Volikogu liige liige kalev.kallo@tallinn.ee
6 Jürgen Ligi Volikogu liige liige jyrgen.ligi@riigikogu.ee
7 Anto Liivat Volikogu liige liige anto.liivat@tallinn.ee
8 Mart Luik Volikogu liige liige 5019737 mart.luik@tallinn.ee
9 Kristen Michal Volikogu liige liige kristen.michal@riigikogu.ee
10 Leonid Mihhailov Volikogu liige liige 6434005 leonid.mihhailov@tallinn.ee
11 Vladimir Panov Volikogu liige liige 6107201 vladimir.panov@tallinn.ee
12 Ülle Rajasalu Volikogu liige liige 5117319 ulle.rajasalu@gmail.com
13 Urmo Saareoja Volikogu liige liige urmo.saareoja@tallinn.ee
14 Märt Sults Volikogu liige liige mart.sults@riigikogu.ee
15 Rostislav Troškov Volikogu liige liige rostislav.troskov@tallinn.ee
16 Maksim Volkov Volikogu liige liige 5154068 maksim.volkov@tallinn.ee
17 Taavi Aas LV esitatud liige taavi.aas@tallinnlv.ee
18 Risto Kask ekspert
19 Tarvo Sarmet ekspert
Erkki-Alo Kirde korraldav nõunik 6943225 Erkki-Alo.Kirde@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Kristiina Must jurist 6943247 Kristiina.Must@tallinnlv.ee