Revisjonikomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943257 Faks:
E-post: Larissa.Skurat@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala esmaspäev kell 16.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Larissa Škurat
Jurist: Hele Põld
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Helve Särgava Volikogu liige esimees helve.sargava@tallinn.ee
2 Enno Tamm Volikogu liige aseesimees enno.tamm@tallinn.ee
3 Jaak Aab Volikogu liige liige 5148372 jaak.aab@tallinn.ee
4 Irina Antonjuk Volikogu liige liige irina.antonjuk@tallinn.ee
5 Jaak Juske Volikogu liige liige 5013160 jaakjuske@gmail.com
6 Helle Kalda Volikogu liige liige helle.kalda@tallinn.ee
7 Kersti Kracht Volikogu liige liige kersti.kracht@tallinn.ee
8 Merike Martinson Volikogu liige liige merike.martinson@tallinn.ee
9 Leonid Mihhailov Volikogu liige liige 6434005 leonid.mihhailov@tallinn.ee
10 Õnne Pillak Volikogu liige liige 53305033 onne.pillak@tallinn.ee
11 Priidu Pärna Volikogu liige liige 6052100 priidu.parna@tallinn.ee
Larissa Škurat korraldav nõunik 6943257 Larissa.Skurat@tallinnlv.ee
Hele Põld jurist 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee