Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943229 Faks:
E-post: anne.parksepp@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala kolmapäev kell 15.30
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Anne Parksepp
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Tiia Selberg
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Merike Martinson Volikogu liige esimees merike.martinson@tallinn.ee
2 Vilja Toomast Volikogu liige aseesimees 6172359 5019158 vilja.toomast@tallinn.ee
3 Vladimir Afanasjev Volikogu liige liige 6172346 vladimir.afanasjev@tallinn.ee
4 Jüri Ennet Volikogu liige liige 56463830 jyri.ennet@tallinn.ee
5 Helle-Moonika Helme Volikogu liige liige helle-moonika.helme@tallinn.ee
6 Liis Klaar Volikogu liige liige liis.klaar@tallinn.ee
7 Anna Krõlova Volikogu liige liige 6487880 anna.krolova@tallinn.ee
8 Larissa Novožilova Volikogu liige liige 6418662 larissa.novozilova@tallinn.ee
9 Karl-Martin Sinijärv Volikogu liige liige 6307220 karl-martin.sinijarv@tallinn.ee
10 Julia Timerbulatova Volikogu liige liige julia.timerbulatova@tallinn.ee
11 Ilona Uzlova Volikogu liige liige 58081044 ilona.uzlova@tallinn.ee
12 Vahur Keldrima LV esitatud liige 6457440 5018710 Vahur.Keldrima@tallinnlv.ee
13 Tõnis Mölder LV esitatud liige tonis.molder@tallinnlv.ee
14 Aleksander Laane ekspert 5026816
15 Veiko Lukmann ekspert 5237343
16 Peeter Mardna ekspert 5010412
17 Signe Riisalo ekspert
18 Vladimir Rusnak ekspert 6207408 58586136
19 Külli Urb ekspert 6157157 55672585
Anne Parksepp korraldav nõunik 6943229 Anne.Parksepp@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Tiia Selberg jurist 6943235 Tiia.Selberg@tallinnlv.ee