Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943229 Faks:
E-post: anne.parksepp@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: eestseisuse (paaritu) nädala kolmapäev kell 15.30
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Korraldav nõunik: Anne Parksepp
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Hele Põld
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Merike Martinson Volikogu liige esimees merike.martinson@tallinn.ee
2 Vilja Toomast Volikogu liige aseesimees 6172359 5019158 vilja.toomast@tallinn.ee
3 Tõnis Mölder Volikogu liige LV esitatud liige tonis.molder@tallinn.ee
4 Vladimir Afanasjev Volikogu liige liige 6172346 vladimir.afanasjev@tallinn.ee
5 Jüri Ennet Volikogu liige liige 56463830 jyri.ennet@tallinn.ee
6 Helle-Moonika Helme Volikogu liige liige helle-moonika.helme@tallinn.ee
7 Liis Klaar Volikogu liige liige liis.klaar@tallinn.ee
8 Larissa Novožilova Volikogu liige liige 6418662 larissa.novozilova@tallinn.ee
9 Karl-Martin Sinijärv Volikogu liige liige 6307220 karl-martin.sinijarv@tallinn.ee
10 Julia Timerbulatova Volikogu liige liige julia.timerbulatova@tallinn.ee
11 Vahur Keldrima LV esitatud liige 6457440 5018710 Vahur.Keldrima@tallinnlv.ee
12 Aleksander Laane ekspert 5026816
13 Veiko Lukmann ekspert 5237343
14 Peeter Mardna ekspert 5010412
15 Signe Riisalo ekspert
16 Vladimir Rusnak ekspert 6207408 58586136
17 Külli Urb ekspert 6157157 55672585
Anne Parksepp korraldav nõunik 6943229 Anne.Parksepp@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Hele Põld jurist 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee