Õiguskomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943215 Faks:
E-post: hele.pold@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: istungi (paaris)nädala esmaspäev kell 16.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Valdkonna nõunik: Hele Põld
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Hele Põld
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Margarita Tšernogorova Volikogu liige esimees margarita.tsernogorova@tallinn.ee
2 Wesse Allik Volikogu liige aseesimees 55627396 wesse.allik@tallinn.ee
3 Miroslav Berezovski Volikogu liige liige 5027077 miroslav.berezovski@tallinn.ee
4 Jüri Ennet Volikogu liige liige 56463830 jyri.ennet@tallinn.ee
5 Andres Kollist Volikogu liige liige 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
6 Anastassia Kovalenko Volikogu liige liige anastassia.kovalenko@tallinn.ee
7 Jevgenija Kukk Volikogu liige liige 7457704 53023918 jevgenija.kukk@tallinn.ee
8 Eero Merilind Volikogu liige liige 6710380 eero.merilind@tallinn.ee
9 Heli Teder Volikogu liige liige heli.teder@tallinn.ee
10 Rostislav Troškov Volikogu liige liige rostislav.troskov@tallinn.ee
11 Toomas Sepp LV esitatud liige toomas.sepp@tallinnlv.ee
12 Andres Aro ekspert
13 Irina Embrich ekspert 56455539
14 Karl Sander Kase ekspert 6943233 karlsander.kase@tallinnlv.ee
15 Valeri Kislitsõn ekspert 6363533
16 Vahur Kõlvart ekspert 56607787
17 Hilja-Anne Merzin ekspert 6943220
18 Merli Reidolf ekspert 6203950 merli.reidolf@eesti.ee
19 Aavo Vään ekspert
Hele Põld valdkonna nõunik 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943211 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Hele Põld jurist 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee