Õiguskomisjon (09.11.2017 - ) (Linnavolikogu 9. koosseis, 26.10.2017 - )

Aadress:
Linn: Postiindeks:
Telefon: 6943215 Faks:
E-post: hele.pold@tallinnlv.ee
Koosoleku aeg: istungi (paaris)nädala esmaspäev kell 16.00
Moodustamise kuupäev: 09.11.2017
Lõppemise kuupäev:
Valdkonna nõunik: Hele Põld
Korraldava ametniku asendaja: Ester Kägo
Jurist: Hele Põld
Staatus: Aktiivne
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Margarita Tšernogorova Volikogu liige esimees margarita.tsernogorova@tallinn.ee
2 Wesse Allik Volikogu liige aseesimees 55627396 wesse.allik@tallinn.ee
3 Jüri Ennet Volikogu liige liige 56463830 jyri.ennet@tallinn.ee
4 Andres Kollist Volikogu liige liige 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
5 Jevgenija Kukk Volikogu liige liige 7457704 53023918 jevgenija.kukk@tallinn.ee
6 Eero Merilind Volikogu liige liige 6710380 eero.merilind@tallinn.ee
7 Heli Teder Volikogu liige liige heli.teder@tallinn.ee
8 Rostislav Troškov Volikogu liige liige rostislav.troskov@tallinn.ee
9 Priit Lello LV esitatud liige
10 Andres Aro ekspert
11 Irina Embrich ekspert 56455539
12 Karl Sander Kase ekspert
13 Valeri Kislitsõn ekspert 6363533
14 Vahur Kõlvart ekspert 56607787
15 Hilja-Anne Merzin ekspert 6943220
16 Erika Scholler ekspert
17 Aavo Vään ekspert
Hele Põld valdkonna nõunik 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee
Ester Kägo korraldava ametniku asendaja 6943239 Ester.Kago@tallinnlv.ee
Hele Põld jurist 6943215 Hele.Pold@tallinnlv.ee