Tallinna-Helsingi püsiühenduse rajamise toetusrühm (01.11.2018 - )

Aadress: Vana-Viru 12
Linn: Tallinn Postiindeks: 15080
Telefon:
E-post: mart.luik@tallinn.ee
Moodustamise kuupäev: 01.11.2018
Lõppemise kuupäev:
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Kaido Kukk esimees kaido.kukk@tallinn.ee
2 Merilin Anijärv Volikogu liige liige anijarvm@gmail.com
3 Ivi Eenmaa Volikogu liige liige ivi.eenmaa@tallinn.ee
4 Andres Kollist Volikogu liige liige 6659402 andres.kollist@tallinn.ee
5 Olle Koop liige olle.koop@tallinn.ee
6 Kaido Kukk liige kaido.kukk@tallinn.ee
7 Jürgen Ligi Volikogu liige liige jyrgen.ligi@riigikogu.ee
8 Anto Liivat Volikogu liige liige anto.liivat@tallinn.ee
9 Mart Luik Volikogu liige liige mart.luik@tallinn.ee
10 Kristen Michal Volikogu liige liige kristen.michal@riigikogu.ee
11 Priidu Pärna Volikogu liige liige 6052100 priidu.parna@tallinn.ee
12 Ülle Rajasalu Volikogu liige liige ulle.rajasalu@gmail.com
13 Karl-Martin Sinijärv Volikogu liige liige 6307220 karl-martin.sinijarv@tallinn.ee
14 Vilja Toomast Volikogu liige liige 6172359 vilja.toomast@tallinn.ee