Tallinna-Helsingi püsiühenduse rajamise toetusrühm (01.11.2018 - )

Aadress: Vana-Viru 12
Linn: Tallinn Postiindeks: 15080
Telefon:
E-post: mart.luik@tallinn.ee
Moodustamise kuupäev: 01.11.2018
Lõppemise kuupäev:
 


 

Koosseis

Nr. Nimi Volikogu liige Amet Telefon Mobiiltelefon E-mail
1 Kaido Kukk Volikogu liige esimees kaido.kukk@tallinn.ee
2 Merilin Anijärv Volikogu liige liige 53011510 anijarvm@gmail.com
3 Ivi Eenmaa Volikogu liige liige 5183750 ivi.eenmaa@tallinn.ee
4 Andres Kollist Volikogu liige liige 6659402 5016402 andres.kollist@tallinn.ee
5 Olle Koop Volikogu liige liige 53065208 olle.koop@tallinn.ee
6 Kaido Kukk Volikogu liige liige 58046430 kaido.kukk@tallinn.ee
7 Jürgen Ligi Volikogu liige liige 5056547 jyrgen.ligi@riigikogu.ee
8 Anto Liivat Volikogu liige liige 5540099 anto.liivat@tallinn.ee
9 Mart Luik Volikogu liige liige 5019737 mart.luik@tallinn.ee
10 Kristen Michal Volikogu liige liige 5068429 kristen.michal@riigikogu.ee
11 Heidy Purga Volikogu liige liige 5111157 heidy.purga@riigikogu.ee
12 Priidu Pärna Volikogu liige liige 6052100 5065416 priidu.parna@tallinn.ee
13 Ülle Rajasalu Volikogu liige liige 5117319 ulle.rajasalu@gmail.com
14 Karl-Martin Sinijärv Volikogu liige liige 6307220 56575888 karl-martin.sinijarv@tallinn.ee
15 Vilja Toomast Volikogu liige liige 6172359 5019158 vilja.toomast@tallinn.ee