Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Kohaloleku kontroll
Päevakord: 5. ME 120 - Tallinna eelarvestrateegia aastateks 2016‑2019
Kommentaar: Kohaloleku kontroll
Kohal: 59
Puudus: 20
Istungi juhataja: Kalev Kallo
Hääletamine toimus: 11.06.2015 KELL 19:04:23
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Jaak Ahelik PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Toivo Jürgenson PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Siim Kabrits PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Siim Valmar Kiisler PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Tarmo Kruusimäe PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Elle Kull KOHAL Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Madis Kübar PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Erki Nool PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Priidu Pärna PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Reet Roos PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Riina Solman KOHAL Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Kalev Vapper KOHAL Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Andres Öpik PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
16. Avo Üprus KOHAL Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17. Vladimir Afanasjev KOHAL Keskerakonna fraktsioon
18. Irina Antonjuk KOHAL Keskerakonna fraktsioon
19. Olga Barabaner KOHAL Keskerakonna fraktsioon
20. Aleksander Bessedin KOHAL Keskerakonna fraktsioon
21. Andrei Birov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
22. Sergei Bogovski KOHAL Keskerakonna fraktsioon
23. Juri Danilov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
24. Irina Embrich KOHAL Keskerakonna fraktsioon
25. Jüri Ennet KOHAL Keskerakonna fraktsioon
26. Elena Glebova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
27. Igor Jermakov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
28. Daisy Järva KOHAL Keskerakonna fraktsioon
29. Kalev Kallo KOHAL Keskerakonna fraktsioon
30. Valeri Kislitsõn KOHAL Keskerakonna fraktsioon
31. Andres Kollist KOHAL Keskerakonna fraktsioon
32. Nikolai Korb KOHAL Keskerakonna fraktsioon
33. Igor Kravtšenko KOHAL Keskerakonna fraktsioon
34. Kaie Kõrb KOHAL Keskerakonna fraktsioon
35. Kaja Laanmäe KOHAL Keskerakonna fraktsioon
36. Lauri Laats KOHAL Keskerakonna fraktsioon
37. Natalia Malleus KOHAL Keskerakonna fraktsioon
38. Leonid Mihhailov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
39. Larissa Novožilova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
40. Meelis Pai KOHAL Keskerakonna fraktsioon
41. Vladimir Panov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
42. Dmitri Pavlov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
43. Ants Pilving KOHAL Keskerakonna fraktsioon
44. Juri Poljakov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
45. Deniss Presnetsov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
46. Nelli Privalova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
47. Vjatšeslav Prussakov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
48. Vladimir Rusnak KOHAL Keskerakonna fraktsioon
49. Aleksei Semjonov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
50. Anton Stalnuhhin KOHAL Keskerakonna fraktsioon
51. Niina Sõtnik KOHAL Keskerakonna fraktsioon
52. Aleksandr Zdankevitš KOHAL Keskerakonna fraktsioon
53. Enno Tamm KOHAL Keskerakonna fraktsioon
54. Heidy Tamme KOHAL Keskerakonna fraktsioon
55. Julia Timerbulatova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
56. Eduard Toman KOHAL Keskerakonna fraktsioon
57. Toivo Tootsen KOHAL Keskerakonna fraktsioon
58. Rostislav Troškov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
59. Elmar-Johannes Truu KOHAL Keskerakonna fraktsioon
60. Margarita Tšernogorova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
61. Natalia Vaino KOHAL Keskerakonna fraktsioon
62. Ruslana Veber KOHAL Keskerakonna fraktsioon
63. Rene Ilves PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
64. Toomas Kruusimägi KOHAL Reformierakonna fraktsioon
65. Ants Leemets KOHAL Reformierakonna fraktsioon
66. Maret Maripuu PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
67. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Õnne Pillak KOHAL Reformierakonna fraktsioon
69. Paul-Eerik Rummo PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
70. Ain Seppik KOHAL Reformierakonna fraktsioon
71. Kairi Uustulnd KOHAL Reformierakonna fraktsioon
72. Jaak Juske KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Anto Liivat KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Hanno Matto PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Barbi-Jenny Pilvre-Storgard KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Maris Sild KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Abdul Hamid Turay KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Külli Urb KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79. Olga Sõtnik PUUDUS Fraktsioonivaba