Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 8. OE 153 - Tallinna Linnavolikogu aseesimehele hüvitise määramine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 62
Poolt: 41
Vastu: 13
Erapooletuid: 0
Puudus: 17
Ei hääletanud: 8
Istungi juhataja: Vladimir Panov
Hääletamine toimus: 11.06.2015 KELL 21:27:51
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Jaak Ahelik EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Toivo Jürgenson PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Siim Kabrits PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Siim Valmar Kiisler PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Tarmo Kruusimäe VASTU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Elle Kull VASTU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Madis Kübar PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Erki Nool PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Priidu Pärna PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Reet Roos PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Riina Solman VASTU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Kalev Vapper VASTU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Andres Öpik VASTU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
16. Avo Üprus EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Sergei Bogovski POOLT Keskerakonna fraktsioon
23. Juri Danilov POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Irina Embrich POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Elena Glebova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
27. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Daisy Järva POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Kalev Kallo POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Valeri Kislitsõn POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Igor Kravtšenko EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
34. Kaie Kõrb POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Kaja Laanmäe POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Lauri Laats PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
37. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Meelis Pai EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
41. Vladimir Panov POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Dmitri Pavlov POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Ants Pilving POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Juri Poljakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Nelli Privalova POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Vladimir Rusnak POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Aleksei Semjonov POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Anton Stalnuhhin POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Niina Sõtnik POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
53. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
54. Heidy Tamme POOLT Keskerakonna fraktsioon
55. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
56. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
57. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
58. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
59. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
60. Margarita Tšernogorova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
61. Natalia Vaino POOLT Keskerakonna fraktsioon
62. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
63. Rene Ilves PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
64. Toomas Kruusimägi VASTU Reformierakonna fraktsioon
65. Ants Leemets VASTU Reformierakonna fraktsioon
66. Maret Maripuu PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
67. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Õnne Pillak EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
69. Paul-Eerik Rummo PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
70. Ain Seppik EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
71. Kairi Uustulnd EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
72. Jaak Juske VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Anto Liivat VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Hanno Matto VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Barbi-Jenny Pilvre-Storgard EI OSALENUD Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Maris Sild VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Abdul Hamid Turay VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Külli Urb VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79. Olga Sõtnik PUUDUS Fraktsioonivaba