Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakorra kinnitamine
Kommentaar: Päevakorra kinnitamine
Kohal: 59
Poolt: 54
Vastu: 0
Erapooletuid: 1
Puudus: 20
Ei hääletanud: 4
Istungi juhataja: Kalev Kallo
Hääletamine toimus: 03.11.2016 KELL 16:05:40
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Jaak Ahelik PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Toivo Jürgenson POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Siim Kabrits PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Tarmo Kruusimäe ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Kaido Kukk PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Elle Kull PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Madis Kübar POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Erki Nool PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Priidu Pärna PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Reet Roos PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Jaak Uudmäe POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Kalev Vapper POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Andres Öpik POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
16. Avo Üprus PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Olga Barabaner EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
20. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Sergei Bogovski POOLT Keskerakonna fraktsioon
23. Juri Danilov POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Irina Embrich POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Elena Glebova POOLT Keskerakonna fraktsioon
27. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Daisy Järva POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Kalev Kallo POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Valeri Kislitsõn POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Igor Kravtšenko POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Kaie Kõrb POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Kaja Laanmäe POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Lauri Laats PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
37. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Meelis Pai POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Vladimir Panov POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Dmitri Pavlov POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Ants Pilving POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Juri Poljakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Nelli Privalova POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Vladimir Rusnak POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Aleksei Semjonov POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Anton Stalnuhhin POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Niina Sõtnik POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
53. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
54. Heidy Tamme PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
55. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
56. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
57. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
58. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
59. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
60. Margarita Tšernogorova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
61. Natalia Vaino PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
62. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
63. Ivi Eenmaa POOLT Reformierakonna fraktsioon
64. Rene Ilves EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
65. Ants Leemets POOLT Reformierakonna fraktsioon
66. Maret Maripuu PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
67. Kaupo Nõlvak POOLT Reformierakonna fraktsioon
68. Õnne Pillak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
69. Paul-Eerik Rummo PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
70. Ain Seppik POOLT Reformierakonna fraktsioon
71. Kairi Uustulnd EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
72. Jaak Juske EI OSALENUD Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Anto Liivat POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Hanno Matto POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Barbi-Jenny Pilvre-Storgard POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Maris Sild PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Külli Urb POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Olga Sõtnik PUUDUS Fraktsioonivaba
79. Abdul Hamid Turay PUUDUS Fraktsioonivaba