Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 3. ME 27 - Tallinna Linnavolikogu 29. mai 2014 määruse nr 12 "Tallinna linnas avaliku ürituse korraldamise ja pidamise kord" muutmine
Kommentaar: 1. muudatusettepanek
Kohal: 59
Poolt: 39
Vastu: 2
Erapooletuid: 4
Puudus: 20
Ei hääletanud: 14
Istungi juhataja: Lauri Laats
Hääletamine toimus: 23.03.2017 KELL 16:38:00
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Jaak Ahelik EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Toivo Jürgenson POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Siim Kabrits EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Tarmo Kruusimäe PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Kaido Kukk EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Elle Kull POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Madis Kübar EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Erki Nool PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Liisa-Ly Pakosta EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Priidu Pärna ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Reet Roos PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Jaak Uudmäe EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Kalev Vapper POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Andres Öpik ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
16. Avo Üprus PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Irina Antonjuk PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
19. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Sergei Bogovski PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
23. Juri Danilov POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
25. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Elena Glebova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
27. Igor Gribovski POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Igor Jermakov EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
29. Daisy Järva POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Kalev Kallo PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
31. Valeri Kislitsõn POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Kaie Kõrb POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Kaja Laanmäe PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
36. Lauri Laats POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Mark Levin POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Natalia Malleus PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
39. Peeter Mardna POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Meelis Pai EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
43. Vladimir Panov POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Dmitri Pavlov POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Ants Pilving POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Nelli Privalova POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Vladimir Rusnak PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
50. Aleksei Semjonov POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Anton Stalnuhhin PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
52. Niina Sõtnik PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
53. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
54. Enno Tamm PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
55. Heidy Tamme POOLT Keskerakonna fraktsioon
56. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
57. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
58. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
59. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
60. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
61. Margarita Tšernogorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
62. Abdul Hamid Turay POOLT Keskerakonna fraktsioon
63. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
64. Ivi Eenmaa POOLT Reformierakonna fraktsioon
65. Rene Ilves PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
66. Ants Leemets EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
67. Maret Maripuu POOLT Reformierakonna fraktsioon
68. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
69. Õnne Pillak EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
70. Mati Raidma EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
71. Paul-Eerik Rummo PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
72. Kairi Uustulnd EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
73. Jaak Juske VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Anto Liivat ERAPOOLETU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Lauri Läänemets EI OSALENUD Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Hanno Matto EI OSALENUD Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Maris Sild ERAPOOLETU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Külli Urb VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79. Olga Sõtnik PUUDUS Fraktsioonivaba