Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 1. OE 30 - Innovatsioonikomisjoni koosseisu muutmine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 61
Poolt: 56
Vastu: 0
Erapooletuid: 3
Puudus: 18
Ei hääletanud: 2
Istungi juhataja: Mihhail Kõlvart
Hääletamine toimus: 21.02.2019 KELL 16:33:26
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Helle-Moonika Helme POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Mart Kallas ERAPOOLETU Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Kersti Kracht POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Argo Luude POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Urmas Reitelmann ERAPOOLETU Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Kaido Kukk PUUDUS Isamaa fraktsioon
8. Viktoria Ladõnskaja-Kubits POOLT Isamaa fraktsioon
9. Mart Luik POOLT Isamaa fraktsioon
10. Priidu Pärna POOLT Isamaa fraktsioon
11. Riina Solman POOLT Isamaa fraktsioon
12. Jaak Aab PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
14. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
15. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
16. Miroslav Berezovski POOLT Keskerakonna fraktsioon
17. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Helle Kalda POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Kalev Kallo POOLT Keskerakonna fraktsioon
23. Andres Koldre POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Igor Kravtšenko POOLT Keskerakonna fraktsioon
27. Anna Krõlova POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Jevgenija Kukk POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Mihhail Kõlvart POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Merike Martinson POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Vladimir Panov ERAPOOLETU Keskerakonna fraktsioon
35. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Sergei Ptšjolkin POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Urmo Saareoja POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Erki Savisaar PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
39. Märt Sults POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Tiit Terik POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Margarita Tšernogorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Ilona Uzlova POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Maksim Volkov POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Arto Aas PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
53. Merilin Anijärv POOLT Reformierakonna fraktsioon
54. Ivi Eenmaa PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
55. Remo Holsmer POOLT Reformierakonna fraktsioon
56. Liis Klaar PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
57. Ants Leemets PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
58. Jürgen Ligi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
59. Eero Merilind POOLT Reformierakonna fraktsioon
60. Kristen Michal POOLT Reformierakonna fraktsioon
61. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
62. Keit Pentus-Rosimannus POOLT Reformierakonna fraktsioon
63. Õnne Pillak EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
64. Heidy Purga PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
65. Ülle Rajasalu EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
66. Taavi Rõivas POOLT Reformierakonna fraktsioon
67. Heli Teder PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Vilja Toomast PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
69. Jaak Juske POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Anastassia Kovalenko PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Kadri Kõusaar POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Anto Liivat POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Silver Meikar POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Kadi Pärnits PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Maris Sild POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Karl-Martin Sinijärv PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Helve Särgava POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Deniss Boroditš PUUDUS Fraktsioonivaba
79. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba