Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakorra kinnitamine
Kommentaar: Päevakorra kinnitamine
Kohal: 62
Poolt: 56
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 17
Ei hääletanud: 6
Istungi juhataja: Mihhail Kõlvart
Hääletamine toimus: 04.04.2019 KELL 16:04:01
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Urmas Espenberg POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Helle-Moonika Helme EI OSALENUD Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Mart Kallas POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Kersti Kracht EI OSALENUD Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Argo Luude POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Raivo Aeg PUUDUS Isamaa fraktsioon
8. Viktoria Ladõnskaja-Kubits POOLT Isamaa fraktsioon
9. Mart Luik PUUDUS Isamaa fraktsioon
10. Priidu Pärna POOLT Isamaa fraktsioon
11. Riina Solman POOLT Isamaa fraktsioon
12. Jaak Aab POOLT Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
14. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
15. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
16. Miroslav Berezovski POOLT Keskerakonna fraktsioon
17. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Andrei Birov EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
19. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Helle Kalda POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Kalev Kallo POOLT Keskerakonna fraktsioon
23. Andres Koldre POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Igor Kravtšenko POOLT Keskerakonna fraktsioon
27. Anna Krõlova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
28. Jevgenija Kukk POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Mihhail Kõlvart POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Merike Martinson POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Sergei Ptšjolkin POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Inga Rumjantseva POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Urmo Saareoja POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Märt Sults POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Tiit Terik POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Eduard Toman PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
44. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Margarita Tšernogorova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
48. Marika Tuus-Laul PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
49. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Vladimir Velman POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Maksim Volkov POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Arto Aas POOLT Reformierakonna fraktsioon
53. Merilin Anijärv POOLT Reformierakonna fraktsioon
54. Ivi Eenmaa POOLT Reformierakonna fraktsioon
55. Remo Holsmer PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
56. Liis Klaar PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
57. Eerik-Niiles Kross PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
58. Ants Leemets EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
59. Jürgen Ligi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
60. Kristen Michal PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
61. Kaupo Nõlvak EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
62. Keit Pentus-Rosimannus POOLT Reformierakonna fraktsioon
63. Õnne Pillak POOLT Reformierakonna fraktsioon
64. Heidy Purga POOLT Reformierakonna fraktsioon
65. Ülle Rajasalu EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
66. Taavi Rõivas PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
67. Heli Teder PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Vilja Toomast POOLT Reformierakonna fraktsioon
69. Jaak Juske POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Anastassia Kovalenko POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Kadri Kõusaar POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Anto Liivat PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Annela Ojaste POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Kadi Pärnits PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Karl-Martin Sinijärv POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Helve Särgava POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Rainer Vakra POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Deniss Boroditš PUUDUS Fraktsioonivaba
79. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba