Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Kohaloleku kontroll
Päevakord: 12. OE 90 - Tallinna Linnavolikogu 14. detsembri 2017 otsuse nr 176 „Esindajate ja nende asendajate nimetamine Harjumaa Omavalitsuste Liidu volikogusse“ ja 25. jaanuari 2018 otsuse nr 1 „ Esindajate ja nende asendajate nimetamine Eesti Linnade Liidu üldkoosolekule, volikogusse ja juhatusse" muutmine
Kommentaar: Kohalolekukontroll
Kohal: 60
Puudus: 19
Istungi juhataja: Tiit Terik
Hääletamine toimus: 02.05.2019 KELL 16:57:42
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Urmas Espenberg KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Helle-Moonika Helme KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Mart Kallas KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Kersti Kracht KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Argo Luude PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Viktoria Ladõnskaja-Kubits KOHAL Isamaa fraktsioon
8. Mart Luik KOHAL Isamaa fraktsioon
9. Priidu Pärna KOHAL Isamaa fraktsioon
10. Vladimir Afanasjev KOHAL Keskerakonna fraktsioon
11. Irina Antonjuk KOHAL Keskerakonna fraktsioon
12. Olga Barabaner KOHAL Keskerakonna fraktsioon
13. Aleksander Bessedin KOHAL Keskerakonna fraktsioon
14. Andrei Birov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
15. Jüri Ennet KOHAL Keskerakonna fraktsioon
16. Igor Jermakov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
17. Marek Jürgenson KOHAL Keskerakonna fraktsioon
18. Helle Kalda KOHAL Keskerakonna fraktsioon
19. Kalev Kallo KOHAL Keskerakonna fraktsioon
20. Andres Kollist KOHAL Keskerakonna fraktsioon
21. Nikolai Korb KOHAL Keskerakonna fraktsioon
22. Igor Kravtšenko KOHAL Keskerakonna fraktsioon
23. Jevgenija Kukk KOHAL Keskerakonna fraktsioon
24. Natalia Malleus KOHAL Keskerakonna fraktsioon
25. Merike Martinson KOHAL Keskerakonna fraktsioon
26. Leonid Mihhailov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
27. Tõnis Mölder KOHAL Keskerakonna fraktsioon
28. Larissa Novožilova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
29. Deniss Presnetsov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
30. Vjatšeslav Prussakov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
31. Sergei Ptšjolkin KOHAL Keskerakonna fraktsioon
32. Izabella Riitsaar KOHAL Keskerakonna fraktsioon
33. Urmo Saareoja KOHAL Keskerakonna fraktsioon
34. Erki Savisaar KOHAL Keskerakonna fraktsioon
35. Märt Sults KOHAL Keskerakonna fraktsioon
36. Aleksandr Zdankevitš KOHAL Keskerakonna fraktsioon
37. Enno Tamm KOHAL Keskerakonna fraktsioon
38. Tiit Terik KOHAL Keskerakonna fraktsioon
39. Julia Timerbulatova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
40. Eduard Toman KOHAL Keskerakonna fraktsioon
41. Toivo Tootsen KOHAL Keskerakonna fraktsioon
42. Rostislav Troškov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
43. Elmar-Johannes Truu KOHAL Keskerakonna fraktsioon
44. Margarita Tšernogorova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
45. Marika Tuus-Laul KOHAL Keskerakonna fraktsioon
46. Ruslana Veber KOHAL Keskerakonna fraktsioon
47. Vladimir Velman PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
48. Maksim Volkov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
49. Merilin Anijärv KOHAL Reformierakonna fraktsioon
50. Ivi Eenmaa KOHAL Reformierakonna fraktsioon
51. Remo Holsmer PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
52. Liis Klaar KOHAL Reformierakonna fraktsioon
53. Eerik-Niiles Kross PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
54. Ants Leemets PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
55. Jürgen Ligi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
56. Kristen Michal KOHAL Reformierakonna fraktsioon
57. Kaupo Nõlvak KOHAL Reformierakonna fraktsioon
58. Keit Pentus-Rosimannus PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
59. Õnne Pillak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
60. Heidy Purga PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
61. Ülle Rajasalu PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
62. Taavi Rõivas PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
63. Heli Teder PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
64. Vilja Toomast PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
65. Jaak Juske PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
66. Anastassia Kovalenko PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
67. Kadri Kõusaar KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
68. Anto Liivat KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
69. Annela Ojaste PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Kadi Pärnits KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Karl-Martin Sinijärv KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Helve Särgava KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Rainer Vakra PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Deniss Boroditš KOHAL Fraktsioonivaba
75. Raimond Kaljulaid PUUDUS Fraktsioonivaba
76. Siim Valmar Kiisler KOHAL Fraktsioonivaba
77. Kaido Kukk KOHAL Fraktsioonivaba
78. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba
79. Taavi Toppi KOHAL Fraktsioonivaba