Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakorra kinnitamine
Kommentaar: Päevakorra kinnitamine
Kohal: 63
Poolt: 59
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 16
Ei hääletanud: 4
Istungi juhataja: Tiit Terik
Hääletamine toimus: 23.01.2020 KELL 16:04:41
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Helle-Moonika Helme POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Mart Kallas POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Kersti Kracht POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Argo Luude POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Kairet Remmak-Grassmann POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Siim Valmar Kiisler PUUDUS Isamaa fraktsioon
8. Olle Koop EI OSALENUD Isamaa fraktsioon
9. Kaido Kukk POOLT Isamaa fraktsioon
10. Mart Luik POOLT Isamaa fraktsioon
11. Priidu Pärna POOLT Isamaa fraktsioon
12. Vladimir Afanasjev EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
13. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
14. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
15. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
16. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
17. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
18. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Helle Kalda POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Kalev Kallo POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Andres Koldre POOLT Keskerakonna fraktsioon
23. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Nikolai Korb EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
25. Igor Kravtšenko POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Jevgenija Kukk POOLT Keskerakonna fraktsioon
27. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Merike Martinson POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Tõnis Mölder POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Vjatšeslav Prussakov PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
34. Sergei Ptšjolkin POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Inga Rumjantseva POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Urmo Saareoja POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Märt Sults POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Tiit Terik POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Margarita Tšernogorova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
47. Marika Tuus-Laul POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Vladimir Velman POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Maksim Volkov EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
51. Merilin Anijärv POOLT Reformierakonna fraktsioon
52. Ivi Eenmaa PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
53. Liina Hermaküla POOLT Reformierakonna fraktsioon
54. Liis Klaar POOLT Reformierakonna fraktsioon
55. Toomas Kruusimägi POOLT Reformierakonna fraktsioon
56. Jürgen Ligi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
57. Eero Merilind POOLT Reformierakonna fraktsioon
58. Kristen Michal POOLT Reformierakonna fraktsioon
59. Kaupo Nõlvak POOLT Reformierakonna fraktsioon
60. Keit Pentus-Rosimannus PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
61. Õnne Pillak POOLT Reformierakonna fraktsioon
62. Heidy Purga POOLT Reformierakonna fraktsioon
63. Ülle Rajasalu POOLT Reformierakonna fraktsioon
64. Taavi Rõivas PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
65. Heli Teder PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
66. Vilja Toomast POOLT Reformierakonna fraktsioon
67. Taavi Toppi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Raimond Kaljulaid POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
69. Anastassia Kovalenko PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Kadri Kõusaar PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Anto Liivat POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Annela Ojaste PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Kadi Pärnits POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Karl-Martin Sinijärv POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Siim Tuisk POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Rainer Vakra POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Deniss Boroditš PUUDUS Fraktsioonivaba
78. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba
79. Helve Särgava POOLT Fraktsioonivaba