Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakorra kinnitamine
Kommentaar: Päevakorra kinnitamine
Kohal: 61
Poolt: 59
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 18
Ei hääletanud: 2
Istungi juhataja: Tiit Terik
Hääletamine toimus: 06.02.2020 KELL 16:03:45
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Helle-Moonika Helme PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Mart Kallas POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Kersti Kracht POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Argo Luude POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Kairet Remmak-Grassmann POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Siim Valmar Kiisler PUUDUS Isamaa fraktsioon
8. Olle Koop POOLT Isamaa fraktsioon
9. Kaido Kukk PUUDUS Isamaa fraktsioon
10. Mart Luik POOLT Isamaa fraktsioon
11. Priidu Pärna POOLT Isamaa fraktsioon
12. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
13. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
14. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
15. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
16. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
17. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
18. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Igor Jermakov PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
20. Helle Kalda POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Kalev Kallo POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Andres Koldre POOLT Keskerakonna fraktsioon
23. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Igor Kravtšenko PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
26. Jevgenija Kukk POOLT Keskerakonna fraktsioon
27. Merike Martinson POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Tõnis Mölder POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Deniss Presnetsov PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
32. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Sergei Ptšjolkin POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Taavi Pukk POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Inga Rumjantseva POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Urmo Saareoja POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Märt Sults POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Helve Särgava POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Tiit Terik POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Margarita Tšernogorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Marika Tuus-Laul POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Vladimir Velman POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Maksim Volkov POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Merilin Anijärv POOLT Reformierakonna fraktsioon
53. Ivi Eenmaa POOLT Reformierakonna fraktsioon
54. Liina Hermaküla POOLT Reformierakonna fraktsioon
55. Liis Klaar POOLT Reformierakonna fraktsioon
56. Toomas Kruusimägi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
57. Jürgen Ligi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
58. Eero Merilind POOLT Reformierakonna fraktsioon
59. Kristen Michal POOLT Reformierakonna fraktsioon
60. Kaupo Nõlvak POOLT Reformierakonna fraktsioon
61. Keit Pentus-Rosimannus POOLT Reformierakonna fraktsioon
62. Õnne Pillak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
63. Heidy Purga POOLT Reformierakonna fraktsioon
64. Ülle Rajasalu POOLT Reformierakonna fraktsioon
65. Taavi Rõivas POOLT Reformierakonna fraktsioon
66. Heli Teder EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
67. Vilja Toomast PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Taavi Toppi POOLT Reformierakonna fraktsioon
69. Raimond Kaljulaid PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Anastassia Kovalenko PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Kadri Kõusaar POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Anto Liivat POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Annela Ojaste PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Kadi Pärnits PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Karl-Martin Sinijärv POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Siim Tuisk POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Rainer Vakra EI OSALENUD Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Deniss Boroditš PUUDUS Fraktsioonivaba
79. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba