Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 1. OE 169 - Ülesande andmine Tallinna Linnavalitsusele alustada üleminekut ühtsele eestikeelsele ja kohatasuta haridussüsteemile
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 67
Poolt: 23
Vastu: 37
Erapooletuid: 1
Puudus: 12
Ei hääletanud: 6
Istungi juhataja: Tiit Terik
Hääletamine toimus: 06.02.2020 KELL 17:20:55
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Helle-Moonika Helme PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Mart Kallas EI OSALENUD Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Kersti Kracht EI OSALENUD Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Argo Luude EI OSALENUD Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Kairet Remmak-Grassmann EI OSALENUD Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Siim Valmar Kiisler PUUDUS Isamaa fraktsioon
8. Olle Koop POOLT Isamaa fraktsioon
9. Kaido Kukk PUUDUS Isamaa fraktsioon
10. Mart Luik POOLT Isamaa fraktsioon
11. Priidu Pärna POOLT Isamaa fraktsioon
12. Vladimir Afanasjev VASTU Keskerakonna fraktsioon
13. Irina Antonjuk VASTU Keskerakonna fraktsioon
14. Olga Barabaner VASTU Keskerakonna fraktsioon
15. Aleksander Bessedin VASTU Keskerakonna fraktsioon
16. Andrei Birov VASTU Keskerakonna fraktsioon
17. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
18. Jüri Ennet VASTU Keskerakonna fraktsioon
19. Igor Jermakov VASTU Keskerakonna fraktsioon
20. Helle Kalda VASTU Keskerakonna fraktsioon
21. Kalev Kallo VASTU Keskerakonna fraktsioon
22. Andres Koldre VASTU Keskerakonna fraktsioon
23. Andres Kollist VASTU Keskerakonna fraktsioon
24. Nikolai Korb VASTU Keskerakonna fraktsioon
25. Igor Kravtšenko VASTU Keskerakonna fraktsioon
26. Jevgenija Kukk VASTU Keskerakonna fraktsioon
27. Merike Martinson VASTU Keskerakonna fraktsioon
28. Leonid Mihhailov VASTU Keskerakonna fraktsioon
29. Tõnis Mölder VASTU Keskerakonna fraktsioon
30. Larissa Novožilova VASTU Keskerakonna fraktsioon
31. Deniss Presnetsov PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
32. Vjatšeslav Prussakov VASTU Keskerakonna fraktsioon
33. Sergei Ptšjolkin VASTU Keskerakonna fraktsioon
34. Taavi Pukk VASTU Keskerakonna fraktsioon
35. Inga Rumjantseva VASTU Keskerakonna fraktsioon
36. Urmo Saareoja VASTU Keskerakonna fraktsioon
37. Märt Sults VASTU Keskerakonna fraktsioon
38. Helve Särgava VASTU Keskerakonna fraktsioon
39. Aleksandr Zdankevitš VASTU Keskerakonna fraktsioon
40. Enno Tamm VASTU Keskerakonna fraktsioon
41. Tiit Terik VASTU Keskerakonna fraktsioon
42. Julia Timerbulatova VASTU Keskerakonna fraktsioon
43. Eduard Toman VASTU Keskerakonna fraktsioon
44. Toivo Tootsen VASTU Keskerakonna fraktsioon
45. Rostislav Troškov VASTU Keskerakonna fraktsioon
46. Elmar-Johannes Truu VASTU Keskerakonna fraktsioon
47. Margarita Tšernogorova VASTU Keskerakonna fraktsioon
48. Marika Tuus-Laul VASTU Keskerakonna fraktsioon
49. Ruslana Veber VASTU Keskerakonna fraktsioon
50. Vladimir Velman EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
51. Maksim Volkov VASTU Keskerakonna fraktsioon
52. Merilin Anijärv POOLT Reformierakonna fraktsioon
53. Ivi Eenmaa POOLT Reformierakonna fraktsioon
54. Liina Hermaküla POOLT Reformierakonna fraktsioon
55. Liis Klaar POOLT Reformierakonna fraktsioon
56. Toomas Kruusimägi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
57. Jürgen Ligi POOLT Reformierakonna fraktsioon
58. Eero Merilind POOLT Reformierakonna fraktsioon
59. Kristen Michal POOLT Reformierakonna fraktsioon
60. Kaupo Nõlvak POOLT Reformierakonna fraktsioon
61. Keit Pentus-Rosimannus POOLT Reformierakonna fraktsioon
62. Õnne Pillak POOLT Reformierakonna fraktsioon
63. Heidy Purga POOLT Reformierakonna fraktsioon
64. Ülle Rajasalu POOLT Reformierakonna fraktsioon
65. Taavi Rõivas POOLT Reformierakonna fraktsioon
66. Heli Teder POOLT Reformierakonna fraktsioon
67. Vilja Toomast PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Taavi Toppi POOLT Reformierakonna fraktsioon
69. Raimond Kaljulaid PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Anastassia Kovalenko PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Kadri Kõusaar POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Anto Liivat POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Annela Ojaste PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Kadi Pärnits POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Karl-Martin Sinijärv POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Siim Tuisk ERAPOOLETU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Rainer Vakra POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Deniss Boroditš EI OSALENUD Fraktsioonivaba
79. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba