Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 5. OE 5 - Sihtasutuse Tallinna Televisioon põhikirja kinnitamine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 73
Poolt: 42
Vastu: 26
Erapooletuid: 5
Puudus: 6
Ei hääletanud: 0
Istungi juhataja: Tiit Terik
Hääletamine toimus: 20.02.2020 KELL 17:33:19
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik VASTU Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Helle-Moonika Helme ERAPOOLETU Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Mart Kallas ERAPOOLETU Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Kersti Kracht ERAPOOLETU Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Argo Luude POOLT Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Kairet Remmak-Grassmann ERAPOOLETU Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Siim Valmar Kiisler VASTU Isamaa fraktsioon
8. Olle Koop VASTU Isamaa fraktsioon
9. Kaido Kukk VASTU Isamaa fraktsioon
10. Mart Luik VASTU Isamaa fraktsioon
11. Priidu Pärna VASTU Isamaa fraktsioon
12. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
13. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
14. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
15. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
16. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
17. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Helle Kalda POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Kalev Kallo POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Andres Koldre POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
23. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Igor Kravtšenko POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Jevgenija Kukk POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Merike Martinson POOLT Keskerakonna fraktsioon
27. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Tõnis Mölder POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Sergei Ptšjolkin POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Taavi Pukk POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Inga Rumjantseva POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Urmo Saareoja POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Erki Savisaar POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Märt Sults POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Helve Särgava POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Tiit Terik POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Julia Timerbulatova POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Margarita Tšernogorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Marika Tuus-Laul POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Vladimir Velman POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Maksim Volkov POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Merilin Anijärv VASTU Reformierakonna fraktsioon
53. Ivi Eenmaa PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
54. Liina Hermaküla VASTU Reformierakonna fraktsioon
55. Liis Klaar VASTU Reformierakonna fraktsioon
56. Toomas Kruusimägi VASTU Reformierakonna fraktsioon
57. Jürgen Ligi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
58. Eero Merilind PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
59. Kristen Michal VASTU Reformierakonna fraktsioon
60. Kaupo Nõlvak ERAPOOLETU Reformierakonna fraktsioon
61. Keit Pentus-Rosimannus VASTU Reformierakonna fraktsioon
62. Õnne Pillak VASTU Reformierakonna fraktsioon
63. Heidy Purga VASTU Reformierakonna fraktsioon
64. Ülle Rajasalu VASTU Reformierakonna fraktsioon
65. Taavi Rõivas PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
66. Heli Teder VASTU Reformierakonna fraktsioon
67. Vilja Toomast VASTU Reformierakonna fraktsioon
68. Taavi Toppi VASTU Reformierakonna fraktsioon
69. Raimond Kaljulaid PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Anastassia Kovalenko VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Kadri Kõusaar VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Anto Liivat VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Annela Ojaste VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Kadi Pärnits VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Karl-Martin Sinijärv VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Siim Tuisk VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Rainer Vakra VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Deniss Boroditš POOLT Fraktsioonivaba
79. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba