Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Kohaloleku kontroll
Päevakord: 3. ME 31 - Tallinna põhimääruse ja linnavolikogu töökorra muutmine (II lugemine)
Kommentaar: Kohalolekukontroll
Kohal: 57
Puudus: 22
Istungi juhataja: Tiit Terik
Hääletamine toimus: 11.06.2020 KELL 19:42:22
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Wesse Allik KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
2. Helle-Moonika Helme KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
3. Mart Kallas KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
4. Kersti Kracht KOHAL Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
5. Argo Luude PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
6. Kairet Remmak-Grassmann PUUDUS Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon
7. Siim Valmar Kiisler PUUDUS Isamaa fraktsioon
8. Olle Koop KOHAL Isamaa fraktsioon
9. Kaido Kukk KOHAL Isamaa fraktsioon
10. Mart Luik KOHAL Isamaa fraktsioon
11. Priidu Pärna KOHAL Isamaa fraktsioon
12. Vladimir Afanasjev KOHAL Keskerakonna fraktsioon
13. Irina Antonjuk KOHAL Keskerakonna fraktsioon
14. Olga Barabaner KOHAL Keskerakonna fraktsioon
15. Aleksander Bessedin KOHAL Keskerakonna fraktsioon
16. Andrei Birov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
17. Jüri Ennet KOHAL Keskerakonna fraktsioon
18. Igor Jermakov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
19. Helle Kalda KOHAL Keskerakonna fraktsioon
20. Kalev Kallo KOHAL Keskerakonna fraktsioon
21. Andres Koldre KOHAL Keskerakonna fraktsioon
22. Andres Kollist KOHAL Keskerakonna fraktsioon
23. Nikolai Korb KOHAL Keskerakonna fraktsioon
24. Igor Kravtšenko KOHAL Keskerakonna fraktsioon
25. Jevgenija Kukk KOHAL Keskerakonna fraktsioon
26. Merike Martinson KOHAL Keskerakonna fraktsioon
27. Leonid Mihhailov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
28. Tõnis Mölder KOHAL Keskerakonna fraktsioon
29. Larissa Novožilova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
30. Deniss Presnetsov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
31. Vjatšeslav Prussakov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
32. Sergei Ptšjolkin KOHAL Keskerakonna fraktsioon
33. Taavi Pukk KOHAL Keskerakonna fraktsioon
34. Inga Rumjantseva KOHAL Keskerakonna fraktsioon
35. Urmo Saareoja KOHAL Keskerakonna fraktsioon
36. Erki Savisaar KOHAL Keskerakonna fraktsioon
37. Märt Sults KOHAL Keskerakonna fraktsioon
38. Helve Särgava KOHAL Keskerakonna fraktsioon
39. Aleksandr Zdankevitš KOHAL Keskerakonna fraktsioon
40. Enno Tamm KOHAL Keskerakonna fraktsioon
41. Tiit Terik KOHAL Keskerakonna fraktsioon
42. Julia Timerbulatova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
43. Eduard Toman KOHAL Keskerakonna fraktsioon
44. Toivo Tootsen KOHAL Keskerakonna fraktsioon
45. Rostislav Troškov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
46. Elmar-Johannes Truu KOHAL Keskerakonna fraktsioon
47. Margarita Tšernogorova KOHAL Keskerakonna fraktsioon
48. Marika Tuus-Laul KOHAL Keskerakonna fraktsioon
49. Ruslana Veber KOHAL Keskerakonna fraktsioon
50. Vladimir Velman KOHAL Keskerakonna fraktsioon
51. Maksim Volkov KOHAL Keskerakonna fraktsioon
52. Merilin Anijärv KOHAL Reformierakonna fraktsioon
53. Ivi Eenmaa PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
54. Liina Hermaküla KOHAL Reformierakonna fraktsioon
55. Liis Klaar KOHAL Reformierakonna fraktsioon
56. Toomas Kruusimägi KOHAL Reformierakonna fraktsioon
57. Jürgen Ligi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
58. Eero Merilind PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
59. Kristen Michal KOHAL Reformierakonna fraktsioon
60. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
61. Keit Pentus-Rosimannus PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
62. Õnne Pillak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
63. Heidy Purga PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
64. Ülle Rajasalu PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
65. Taavi Rõivas PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
66. Heli Teder KOHAL Reformierakonna fraktsioon
67. Vilja Toomast PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Taavi Toppi PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
69. Raimond Kaljulaid PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
70. Kadri Kõusaar PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
71. Anto Liivat PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Annela Ojaste PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Kadi Pärnits PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Karl-Martin Sinijärv KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Siim Tuisk KOHAL Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Rainer Vakra PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Deniss Boroditš KOHAL Fraktsioonivaba
78. Anastassia Kovalenko PUUDUS Fraktsioonivaba
79. Edgar Savisaar PUUDUS Fraktsioonivaba