Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 11. OE 49 - Ülesande andmine Tallinna Linnavalitsusele (Väike-Õismäe asumi miljööväärtuslikuks kuulutamise kohta)
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 55
Poolt: 23
Vastu: 27
Erapooletuid: 0
Puudus: 8
Ei hääletanud: 5
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 05.04.2007 KELL 16:18:22
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand VASTU  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja VASTU  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman VASTU  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski VASTU  Keskerakonna fraktsioon
16. Deniss Boroditš VASTU  Keskerakonna fraktsioon
17. Nikolai Degtjarenko VASTU  Keskerakonna fraktsioon
18. Andres Ellamaa EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
19. Nikolai Kazakov EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
20. Svetlana Kozlova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
21. Maksim Krivorutšenko VASTU  Keskerakonna fraktsioon
22. Kaja Laanmäe VASTU  Keskerakonna fraktsioon
23. Oksana Laasi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
24. Tarmo Lausing VASTU  Keskerakonna fraktsioon
25. Mark Levin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
26. Leonid Mihhailov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
27. Larissa Novožilova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
28. Juri Poljakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
29. Vjatšeslav Prussakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
30. Jüri Reinmann VASTU  Keskerakonna fraktsioon
31. Rene Reinmann VASTU  Keskerakonna fraktsioon
32. Toomas Sepp VASTU  Keskerakonna fraktsioon
33. Märt Sults EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
34. Margarita Tšernogorova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
35. Natalia Vaino VASTU  Keskerakonna fraktsioon
36. Tatjana Vassiljeva VASTU  Keskerakonna fraktsioon
37. Ruslana Veber VASTU  Keskerakonna fraktsioon
38. Gennadi Vihman EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
39. Jaak Vihmand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
40. Toomas Vitsut VASTU  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat VASTU  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste POOLT  Reformierakonna fraktsioon
43. Remo Holsmer POOLT  Reformierakonna fraktsioon
44. Sergei Ivanov PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
45. Robert Kalm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Katrin Karisma-Krumm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
47. Igor Kravtšenko POOLT  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo POOLT  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner POOLT  Reformierakonna fraktsioon
50. Üllar Lanno POOLT  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik POOLT  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova POOLT  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi POOLT  Reformierakonna fraktsioon
56. Triinu Rajasalu POOLT  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Aivar Kuusmaa POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Hannes Rumm PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Erika Salumäe EI OSALENUD  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
61. Hardi Volmer PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
62. Peeter Mardna POOLT  Fraktsioonivaba
63. Oleg Rebane PUUDUS  Fraktsioonivaba