Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Kohaloleku kontroll
Päevakord: 14. OE 111 - Sihtasutuse Tallinn 2011 asutamisotsuse vastuvõtmine ja põhikirja kinnitamine
Kommentaar: Kohaloleku kontroll
Kohal: 55
Puudus: 8
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 05.04.2007 KELL 17:01:23
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
16. Deniss Boroditš KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
17. Nikolai Degtjarenko KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
18. Andres Ellamaa KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
19. Nikolai Kazakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
20. Svetlana Kozlova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
21. Maksim Krivorutšenko KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
22. Kaja Laanmäe KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
23. Oksana Laasi KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
24. Tarmo Lausing KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
25. Mark Levin KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
26. Leonid Mihhailov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
27. Larissa Novožilova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
28. Juri Poljakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
29. Vjatšeslav Prussakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
30. Jüri Reinmann KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
31. Rene Reinmann KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
32. Toomas Sepp KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
33. Märt Sults KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
34. Margarita Tšernogorova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
35. Natalia Vaino KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
36. Tatjana Vassiljeva KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
37. Ruslana Veber KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
38. Gennadi Vihman KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
39. Jaak Vihmand KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
40. Toomas Vitsut KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
43. Remo Holsmer KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
44. Sergei Ivanov PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
45. Robert Kalm KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
46. Katrin Karisma-Krumm KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
47. Igor Kravtšenko KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
50. Üllar Lanno KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
56. Triinu Rajasalu KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Maimu Berg KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Aivar Kuusmaa KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Hannes Rumm PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
61. Erika Salumäe PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
62. Peeter Mardna KOHAL  Fraktsioonivaba
63. Oleg Rebane PUUDUS  Fraktsioonivaba