Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 15. OE 118 - Tallinna Puuetega Noorte Õppekeskuse "Juks" nime muutmine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 55
Poolt: 40
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 8
Ei hääletanud: 15
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 05.04.2007 KELL 17:10:41
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja POOLT  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski POOLT  Keskerakonna fraktsioon
16. Deniss Boroditš POOLT  Keskerakonna fraktsioon
17. Nikolai Degtjarenko POOLT  Keskerakonna fraktsioon
18. Andres Ellamaa EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
19. Nikolai Kazakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
20. Svetlana Kozlova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
21. Maksim Krivorutšenko POOLT  Keskerakonna fraktsioon
22. Kaja Laanmäe POOLT  Keskerakonna fraktsioon
23. Oksana Laasi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
24. Tarmo Lausing EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
25. Mark Levin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
26. Leonid Mihhailov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
27. Larissa Novožilova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
28. Juri Poljakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
29. Vjatšeslav Prussakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
30. Jüri Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
31. Rene Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
32. Toomas Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
33. Märt Sults POOLT  Keskerakonna fraktsioon
34. Margarita Tšernogorova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
35. Natalia Vaino POOLT  Keskerakonna fraktsioon
36. Tatjana Vassiljeva EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
37. Ruslana Veber EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
38. Gennadi Vihman POOLT  Keskerakonna fraktsioon
39. Jaak Vihmand EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
40. Toomas Vitsut POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat POOLT  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste POOLT  Reformierakonna fraktsioon
43. Remo Holsmer POOLT  Reformierakonna fraktsioon
44. Sergei Ivanov PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
45. Robert Kalm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Katrin Karisma-Krumm EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
47. Igor Kravtšenko EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner POOLT  Reformierakonna fraktsioon
50. Üllar Lanno POOLT  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik POOLT  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova POOLT  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi POOLT  Reformierakonna fraktsioon
56. Triinu Rajasalu EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Aivar Kuusmaa EI OSALENUD  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Hannes Rumm PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Erika Salumäe PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
61. Hardi Volmer PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
62. Peeter Mardna EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
63. Oleg Rebane PUUDUS  Fraktsioonivaba