Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 18. OE 107 - Revisjonikomisjoni 2007. aasta kontrollimiste plaani kinnitamine
Kommentaar: Parandusettepanek kalevipoeg
Kohal: 55
Poolt: 28
Vastu: 21
Erapooletuid: 1
Puudus: 8
Ei hääletanud: 5
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 19.04.2007 KELL 18:06:30
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja POOLT  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski POOLT  Keskerakonna fraktsioon
16. Deniss Boroditš PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
17. Nikolai Degtjarenko POOLT  Keskerakonna fraktsioon
18. Andres Ellamaa POOLT  Keskerakonna fraktsioon
19. Nikolai Kazakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
20. Svetlana Kozlova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
21. Maksim Krivorutšenko PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
22. Kaja Laanmäe POOLT  Keskerakonna fraktsioon
23. Oksana Laasi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
24. Tarmo Lausing POOLT  Keskerakonna fraktsioon
25. Mark Levin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
26. Leonid Mihhailov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
27. Larissa Novožilova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
28. Juri Poljakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
29. Vjatšeslav Prussakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
30. Jüri Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
31. Rene Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
32. Toomas Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
33. Märt Sults POOLT  Keskerakonna fraktsioon
34. Margarita Tšernogorova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
35. Natalia Vaino POOLT  Keskerakonna fraktsioon
36. Tatjana Vassiljeva PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
37. Ruslana Veber POOLT  Keskerakonna fraktsioon
38. Gennadi Vihman POOLT  Keskerakonna fraktsioon
39. Jaak Vihmand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
40. Toomas Vitsut POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat POOLT  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste VASTU  Reformierakonna fraktsioon
43. Remo Holsmer VASTU  Reformierakonna fraktsioon
44. Sergei Ivanov VASTU  Reformierakonna fraktsioon
45. Robert Kalm VASTU  Reformierakonna fraktsioon
46. Katrin Karisma-Krumm VASTU  Reformierakonna fraktsioon
47. Igor Kravtšenko VASTU  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner VASTU  Reformierakonna fraktsioon
50. Üllar Lanno VASTU  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik VASTU  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson VASTU  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova VASTU  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal VASTU  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi ERAPOOLETU  Reformierakonna fraktsioon
56. Ülle Rajasalu VASTU  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg VASTU  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Aivar Kuusmaa PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Erika Salumäe PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Arvo Uukkivi VASTU  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
61. Hardi Volmer PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
62. Peeter Mardna VASTU  Fraktsioonivaba
63. Oleg Rebane EI OSALENUD  Fraktsioonivaba