Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 2. ME 196 - Tallinna linna 2007. aasta eelarve muutmine ja esimene lisaeelarve (II lugemine)
Kommentaar: Parandusettepanek nr 21
Kohal: 57
Poolt: 24
Vastu: 24
Erapooletuid: 0
Puudus: 6
Ei hääletanud: 9
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 21.06.2007 KELL 13:46:42
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand VASTU  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja VASTU  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman VASTU  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski VASTU  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko VASTU  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa POOLT  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe VASTU  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing VASTU  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
29. Rene Reinmann VASTU  Keskerakonna fraktsioon
30. Elmar Sepp VASTU  Keskerakonna fraktsioon
31. Toomas Sepp VASTU  Keskerakonna fraktsioon
32. Märt Sults VASTU  Keskerakonna fraktsioon
33. Margarita Tšernogorova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Vaino VASTU  Keskerakonna fraktsioon
35. Tatjana Vassiljeva VASTU  Keskerakonna fraktsioon
36. Ruslana Veber VASTU  Keskerakonna fraktsioon
37. Gennadi Vihman EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
38. Jaak Vihmand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
39. Toomas Vitsut VASTU  Keskerakonna fraktsioon
40. Michel Zdankevitch POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat VASTU  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste POOLT  Reformierakonna fraktsioon
43. Remo Holsmer POOLT  Reformierakonna fraktsioon
44. Sergei Ivanov POOLT  Reformierakonna fraktsioon
45. Robert Kalm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Katrin Karisma-Krumm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
47. Igor Kravtšenko POOLT  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo POOLT  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner POOLT  Reformierakonna fraktsioon
50. Üllar Lanno POOLT  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova POOLT  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi POOLT  Reformierakonna fraktsioon
56. Ülle Rajasalu POOLT  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Aivar Kuusmaa PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Arvo Uukkivi POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Hardi Volmer EI OSALENUD  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
61. Peeter Mardna EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
62. Oleg Rebane EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe EI OSALENUD  Fraktsioonivaba