Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakorra kinnitamine
Kommentaar: Päevakorra kinnitamine
Kohal: 55
Poolt: 46
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 8
Ei hääletanud: 9
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 04.10.2007 KELL 16:05:25
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja POOLT  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski POOLT  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko POOLT  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe POOLT  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
29. Igor Sedašev POOLT  Keskerakonna fraktsioon
30. Elmar Sepp EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
31. Toomas Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
32. Märt Sults EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
33. Margarita Tšernogorova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Vaino POOLT  Keskerakonna fraktsioon
35. Tatjana Vassiljeva POOLT  Keskerakonna fraktsioon
36. Ruslana Veber POOLT  Keskerakonna fraktsioon
37. Gennadi Vihman POOLT  Keskerakonna fraktsioon
38. Jaak Vihmand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
39. Toomas Vitsut POOLT  Keskerakonna fraktsioon
40. Michel Zdankevitch POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste POOLT  Reformierakonna fraktsioon
43. Helge Hallika POOLT  Reformierakonna fraktsioon
44. Remo Holsmer POOLT  Reformierakonna fraktsioon
45. Sergei Ivanov POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Robert Kalm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
47. Katrin Karisma-Krumm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
48. Igor Kravtšenko POOLT  Reformierakonna fraktsioon
49. Märt Kubo POOLT  Reformierakonna fraktsioon
50. Kairi Kärner EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova POOLT  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi POOLT  Reformierakonna fraktsioon
56. Ülle Rajasalu POOLT  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Arvo Uukkivi POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Hardi Volmer PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Aivar Kuusmaa PUUDUS  Fraktsioonivaba
61. Peeter Mardna PUUDUS  Fraktsioonivaba
62. Oleg Rebane EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe PUUDUS  Fraktsioonivaba