Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Kohaloleku kontroll
Päevakord: 3. OE 315 - Osalemine Euroopa Sotsiaalfondi meetmest 1.3 rahastatavas välisprojektis „Taassünd” ja volituse andmine Vahur Keldrimale
Kommentaar: Kohaloleku kontroll
Kohal: 45
Puudus: 18
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 04.10.2007 KELL 17:20:20
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
29. Igor Sedašev KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
30. Elmar Sepp KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
31. Toomas Sepp KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
32. Märt Sults KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
33. Margarita Tšernogorova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Vaino KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
35. Tatjana Vassiljeva KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
36. Ruslana Veber KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
37. Gennadi Vihman KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
38. Jaak Vihmand KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
39. Toomas Vitsut KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
40. Michel Zdankevitch KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
43. Helge Hallika KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
44. Remo Holsmer KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
45. Sergei Ivanov KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
46. Robert Kalm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
47. Katrin Karisma-Krumm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
48. Igor Kravtšenko KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
49. Märt Kubo KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
50. Kairi Kärner KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
56. Ülle Rajasalu PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Arvo Uukkivi KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Hardi Volmer KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Aivar Kuusmaa PUUDUS  Fraktsioonivaba
61. Peeter Mardna PUUDUS  Fraktsioonivaba
62. Oleg Rebane KOHAL  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe PUUDUS  Fraktsioonivaba