Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 15. OE 303 - Eluruumide üürile andmine ja korteriomandite otsustuskorras müük Kesklinnas
Kommentaar: Parandusettepanek
Kohal: 53
Poolt: 14
Vastu: 27
Erapooletuid: 0
Puudus: 10
Ei hääletanud: 12
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 04.10.2007 KELL 18:41:15
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja VASTU  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman VASTU  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski VASTU  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko VASTU  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe VASTU  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing VASTU  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann VASTU  Keskerakonna fraktsioon
29. Igor Sedašev VASTU  Keskerakonna fraktsioon
30. Elmar Sepp VASTU  Keskerakonna fraktsioon
31. Toomas Sepp VASTU  Keskerakonna fraktsioon
32. Märt Sults EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
33. Margarita Tšernogorova EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Vaino VASTU  Keskerakonna fraktsioon
35. Tatjana Vassiljeva VASTU  Keskerakonna fraktsioon
36. Ruslana Veber VASTU  Keskerakonna fraktsioon
37. Gennadi Vihman VASTU  Keskerakonna fraktsioon
38. Jaak Vihmand VASTU  Keskerakonna fraktsioon
39. Toomas Vitsut VASTU  Keskerakonna fraktsioon
40. Michel Zdankevitch VASTU  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat VASTU  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste POOLT  Reformierakonna fraktsioon
43. Helge Hallika EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
44. Remo Holsmer POOLT  Reformierakonna fraktsioon
45. Sergei Ivanov POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Robert Kalm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
47. Katrin Karisma-Krumm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
48. Igor Kravtšenko EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
49. Märt Kubo EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
50. Kairi Kärner POOLT  Reformierakonna fraktsioon
51. Marju Länik POOLT  Reformierakonna fraktsioon
52. Matti Martinson POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Svetlana Melehhova PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
54. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Tiina Mägi POOLT  Reformierakonna fraktsioon
56. Ülle Rajasalu POOLT  Reformierakonna fraktsioon
57. Maimu Berg POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Arvo Uukkivi POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Hardi Volmer EI OSALENUD  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Aivar Kuusmaa PUUDUS  Fraktsioonivaba
61. Peeter Mardna PUUDUS  Fraktsioonivaba
62. Oleg Rebane EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe PUUDUS  Fraktsioonivaba