Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakorra kinnitamine
Kommentaar: Päevakorra kinnitamine
Kohal: 50
Poolt: 47
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 13
Ei hääletanud: 3
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 15.11.2007 KELL 16:11:43
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja POOLT  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko POOLT  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe POOLT  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
29. Elmar Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
30. Toomas Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
31. Märt Sults POOLT  Keskerakonna fraktsioon
32. Margarita Tšernogorova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
33. Natalia Vaino POOLT  Keskerakonna fraktsioon
34. Tatjana Vassiljeva PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
35. Ruslana Veber POOLT  Keskerakonna fraktsioon
36. Gennadi Vihman POOLT  Keskerakonna fraktsioon
37. Jaak Vihmand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
38. Toomas Vitsut POOLT  Keskerakonna fraktsioon
39. Michel Zdankevitch POOLT  Keskerakonna fraktsioon
40. Larissa Škurat POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Mati Eliste PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
42. Helge Hallika POOLT  Reformierakonna fraktsioon
43. Remo Holsmer POOLT  Reformierakonna fraktsioon
44. Sergei Ivanov POOLT  Reformierakonna fraktsioon
45. Robert Kalm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Katrin Karisma-Krumm EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
47. Igor Kravtšenko POOLT  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo POOLT  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner POOLT  Reformierakonna fraktsioon
50. Marju Länik POOLT  Reformierakonna fraktsioon
51. Matti Martinson POOLT  Reformierakonna fraktsioon
52. Svetlana Melehhova POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
54. Tiina Mägi POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Ülle Rajasalu POOLT  Reformierakonna fraktsioon
56. Maimu Berg POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
57. Arvo Uukkivi POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Hardi Volmer PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Aivar Kuusmaa PUUDUS  Fraktsioonivaba
60. Peeter Mardna PUUDUS  Fraktsioonivaba
61. Oleg Rebane POOLT  Fraktsioonivaba
62. Rene Reinmann POOLT  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe POOLT  Fraktsioonivaba