Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Kohaloleku kontroll
Päevakord: 4. ME 377 - Tallinna põhimääruse muutmine (II lugemine)
Kommentaar: Kohaloleku kontroll
Kohal: 47
Puudus: 16
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 13.12.2007 KELL 19:04:00
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Epp Alatalu PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
2. Tarmo Kruusimäe PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
3. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Lagle Parek PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
5. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Indrek Raudne KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
7. Tiit Sinissaar PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
8. Nikolai Stelmach KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
9. Matti Tarum KOHAL  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
15. Tõnis Bittman KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
16. Sergei Bogovski KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
17. Nikolai Degtjarenko KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
18. Andres Ellamaa KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
19. Nikolai Kazakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
20. Svetlana Kozlova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
21. Kaja Laanmäe KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
22. Oksana Laasi PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
23. Tarmo Lausing KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
24. Mark Levin KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
25. Leonid Mihhailov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
26. Larissa Novožilova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
27. Juri Poljakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
28. Vjatšeslav Prussakov KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
29. Jüri Reinmann KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
30. Rene Reinmann KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
31. Elmar Sepp KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
32. Toomas Sepp KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
33. Märt Sults KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
34. Margarita Tšernogorova KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
35. Natalia Vaino KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
36. Tatjana Vassiljeva KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
37. Ruslana Veber KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
38. Gennadi Vihman KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
39. Jaak Vihmand KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
40. Toomas Vitsut KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
41. Michel Zdankevitch KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
42. Larissa Škurat KOHAL  Keskerakonna fraktsioon
43. Mati Eliste PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
44. Helge Hallika KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
45. Remo Holsmer PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
46. Sergei Ivanov KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
47. Robert Kalm KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
48. Katrin Karisma-Krumm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
49. Igor Kravtšenko PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
50. Märt Kubo KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
51. Kairi Kärner PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
52. Marju Länik PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
53. Matti Martinson KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
54. Svetlana Melehhova PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
55. Valdek Mikkal KOHAL  Reformierakonna fraktsioon
56. Tiina Mägi PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
57. Ülle Rajasalu PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
58. Maimu Berg KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
59. Arvo Uukkivi KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
60. Hardi Volmer KOHAL  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
61. Aivar Kuusmaa KOHAL  Fraktsioonivaba
62. Peeter Mardna KOHAL  Fraktsioonivaba
63. Oleg Rebane KOHAL  Fraktsioonivaba
64. Erika Salumäe KOHAL  Fraktsioonivaba