Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 8. OE 33 - Pelguranna Gümnaasiumi ümberkujundamine Pelguranna Põhikooliks
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 55
Poolt: 27
Vastu: 0
Erapooletuid: 1
Puudus: 8
Ei hääletanud: 27
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 21.02.2008 KELL 17:56:18
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Tarmo Kruusimäe EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
2. Liisa-Ly Pakosta POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
3. Lagle Parek POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
4. Jüri Pino EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
5. Indrek Raudne PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
6. Tiit Sinissaar POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
7. Nikolai Stelmach EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
8. Matti Tarum EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
9. Andres Öpik POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja POOLT  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski POOLT  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe POOLT  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
29. Rene Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
30. Elmar Sepp EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
31. Toomas Sepp EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
32. Märt Sults POOLT  Keskerakonna fraktsioon
33. Margarita Tšernogorova EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Vaino PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
35. Tatjana Vassiljeva POOLT  Keskerakonna fraktsioon
36. Ruslana Veber POOLT  Keskerakonna fraktsioon
37. Gennadi Vihman EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
38. Jaak Vihmand EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
39. Toomas Vitsut POOLT  Keskerakonna fraktsioon
40. Michel Zdankevitch POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat POOLT  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
43. Helge Hallika PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
44. Remo Holsmer EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
45. Sergei Ivanov POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Robert Kalm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
47. Katrin Karisma-Krumm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner ERAPOOLETU  Reformierakonna fraktsioon
50. Marju Länik EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
51. Matti Martinson EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
52. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Tiina Mägi EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
54. Ülle Rajasalu PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
55. Maimu Berg EI OSALENUD  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
56. Arvo Uukkivi POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
57. Hardi Volmer EI OSALENUD  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Igor Kravtšenko EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
59. Aivar Kuusmaa EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
60. Peeter Mardna EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
61. Svetlana Melehhova POOLT  Fraktsioonivaba
62. Oleg Rebane EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe PUUDUS  Fraktsioonivaba