Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 1. OE 39 - Sihtasutuse Õpilasmalev põhikirja muutmine
Kommentaar: Parandusettepanek
Kohal: 53
Poolt: 15
Vastu: 30
Erapooletuid: 0
Puudus: 10
Ei hääletanud: 8
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 06.03.2008 KELL 17:06:31
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Tarmo Kruusimäe POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
2. Liisa-Ly Pakosta EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
3. Lagle Parek EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
4. Jüri Pino POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
5. Indrek Raudne EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
6. Tiit Sinissaar PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
7. Nikolai Stelmach POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
8. Matti Tarum POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
9. Andres Öpik POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand VASTU  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja VASTU  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski VASTU  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko VASTU  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe VASTU  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi VASTU  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing VASTU  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin VASTU  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov VASTU  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann VASTU  Keskerakonna fraktsioon
29. Rene Reinmann VASTU  Keskerakonna fraktsioon
30. Elmar Sepp VASTU  Keskerakonna fraktsioon
31. Toomas Sepp VASTU  Keskerakonna fraktsioon
32. Märt Sults VASTU  Keskerakonna fraktsioon
33. Margarita Tšernogorova VASTU  Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Vaino VASTU  Keskerakonna fraktsioon
35. Tatjana Vassiljeva VASTU  Keskerakonna fraktsioon
36. Ruslana Veber VASTU  Keskerakonna fraktsioon
37. Gennadi Vihman VASTU  Keskerakonna fraktsioon
38. Jaak Vihmand VASTU  Keskerakonna fraktsioon
39. Toomas Vitsut VASTU  Keskerakonna fraktsioon
40. Michel Zdankevitch VASTU  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat VASTU  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
43. Helge Hallika POOLT  Reformierakonna fraktsioon
44. Remo Holsmer PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
45. Sergei Ivanov POOLT  Reformierakonna fraktsioon
46. Robert Kalm POOLT  Reformierakonna fraktsioon
47. Katrin Karisma-Krumm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo POOLT  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
50. Marju Länik POOLT  Reformierakonna fraktsioon
51. Matti Martinson PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
52. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Tiina Mägi EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
54. Ülle Rajasalu POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Maimu Berg PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
56. Arvo Uukkivi POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
57. Hardi Volmer PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Igor Kravtšenko POOLT  Fraktsioonivaba
59. Aivar Kuusmaa EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
60. Peeter Mardna EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
61. Svetlana Melehhova POOLT  Fraktsioonivaba
62. Oleg Rebane PUUDUS  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe EI OSALENUD  Fraktsioonivaba