Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 7. OE 102 - Munitsipaaleluruumide Akadeemia tee 34-3, Akadeemia tee 48-4 ja Uus-Maleva tn 6-5 üürile andmine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 56
Poolt: 44
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 7
Ei hääletanud: 12
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 15.05.2008 KELL 17:33:56
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Tarmo Kruusimäe POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
2. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
3. Lagle Parek PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
4. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
5. Indrek Raudne POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
6. Tiit Sinissaar POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
7. Nikolai Stelmach EI OSALENUD  Isamaaliidu fraktsioon
8. Matti Tarum POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
9. Andres Öpik POOLT  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja POOLT  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi POOLT  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski POOLT  Keskerakonna fraktsioon
16. Nikolai Degtjarenko POOLT  Keskerakonna fraktsioon
17. Andres Ellamaa POOLT  Keskerakonna fraktsioon
18. Nikolai Kazakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
19. Svetlana Kozlova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
20. Kaja Laanmäe PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
21. Oksana Laasi EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
22. Tarmo Lausing POOLT  Keskerakonna fraktsioon
23. Mark Levin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
24. Leonid Mihhailov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
25. Larissa Novožilova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
26. Juri Poljakov EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
27. Vjatšeslav Prussakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
28. Jüri Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
29. Rene Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
30. Elmar Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
31. Toomas Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
32. Märt Sults POOLT  Keskerakonna fraktsioon
33. Margarita Tšernogorova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Vaino EI OSALENUD  Keskerakonna fraktsioon
35. Tatjana Vassiljeva POOLT  Keskerakonna fraktsioon
36. Ruslana Veber POOLT  Keskerakonna fraktsioon
37. Gennadi Vihman POOLT  Keskerakonna fraktsioon
38. Jaak Vihmand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
39. Toomas Vitsut POOLT  Keskerakonna fraktsioon
40. Michel Zdankevitch POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Larissa Škurat POOLT  Keskerakonna fraktsioon
42. Mati Eliste POOLT  Reformierakonna fraktsioon
43. Helge Hallika EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
44. Remo Holsmer POOLT  Reformierakonna fraktsioon
45. Sergei Ivanov EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
46. Robert Kalm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
47. Katrin Karisma-Krumm EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
48. Märt Kubo POOLT  Reformierakonna fraktsioon
49. Kairi Kärner POOLT  Reformierakonna fraktsioon
50. Marju Länik POOLT  Reformierakonna fraktsioon
51. Matti Martinson PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
52. Valdek Mikkal POOLT  Reformierakonna fraktsioon
53. Tiina Mägi EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
54. Ülle Rajasalu POOLT  Reformierakonna fraktsioon
55. Maimu Berg POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
56. Arvo Uukkivi POOLT  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
57. Hardi Volmer PUUDUS  Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
58. Igor Kravtšenko POOLT  Fraktsioonivaba
59. Aivar Kuusmaa EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
60. Peeter Mardna EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
61. Svetlana Melehhova EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
62. Oleg Rebane POOLT  Fraktsioonivaba
63. Erika Salumäe POOLT  Fraktsioonivaba