Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused


Avalik hääletamine
Päevakord: 4. OE 145 - Sihtasutuse Tallinna Televisioon asutamine ja selle põhikirja kinnitamine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 53
Poolt: 34
Vastu: 15
Erapooletuid: 0
Puudus: 10
Ei hääletanud: 4
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 28.05.2009 KELL 17:45:25
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Tarmo Kruusimäe VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
2. Liisa-Ly Pakosta PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
3. Lagle Parek VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
4. Jüri Pino PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
5. Indrek Raudne VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
6. Tiit Sinissaar VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
7. Nikolai Stelmach VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
8. Matti Tarum PUUDUS  Isamaaliidu fraktsioon
9. Andres Öpik VASTU  Isamaaliidu fraktsioon
10. Paul Alekand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
11. Georgi Batarin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
12. Maria Beljatskaja POOLT  Keskerakonna fraktsioon
13. Vladimir Belõi PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
14. Tõnis Bittman POOLT  Keskerakonna fraktsioon
15. Sergei Bogovski POOLT  Keskerakonna fraktsioon
16. Andres Ellamaa POOLT  Keskerakonna fraktsioon
17. Nikolai Kazakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
18. Tiit Kivikas POOLT  Keskerakonna fraktsioon
19. Andres Kollist POOLT  Keskerakonna fraktsioon
20. Ksenija Kostina PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
21. Igor Kravtšenko POOLT  Keskerakonna fraktsioon
22. Aivar Kuusmaa POOLT  Keskerakonna fraktsioon
23. Kaja Laanmäe PUUDUS  Keskerakonna fraktsioon
24. Tarmo Lausing POOLT  Keskerakonna fraktsioon
25. Mark Levin POOLT  Keskerakonna fraktsioon
26. Peeter Mardna POOLT  Keskerakonna fraktsioon
27. Svetlana Melehhova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
28. Leonid Mihhailov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
29. Larissa Novožilova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
30. Juri Poljakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
31. Vjatšeslav Prussakov POOLT  Keskerakonna fraktsioon
32. Oleg Rebane POOLT  Keskerakonna fraktsioon
33. Jüri Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
34. Rene Reinmann POOLT  Keskerakonna fraktsioon
35. Elmar Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
36. Toomas Sepp POOLT  Keskerakonna fraktsioon
37. Märt Sults POOLT  Keskerakonna fraktsioon
38. Margarita Tšernogorova POOLT  Keskerakonna fraktsioon
39. Natalia Vaino POOLT  Keskerakonna fraktsioon
40. Tatjana Vassiljeva POOLT  Keskerakonna fraktsioon
41. Ruslana Veber POOLT  Keskerakonna fraktsioon
42. Gennadi Vihman POOLT  Keskerakonna fraktsioon
43. Jaak Vihmand POOLT  Keskerakonna fraktsioon
44. Toomas Vitsut POOLT  Keskerakonna fraktsioon
45. Michel Zdankevitch POOLT  Keskerakonna fraktsioon
46. Larissa Škurat POOLT  Keskerakonna fraktsioon
47. Mati Eliste VASTU  Reformierakonna fraktsioon
48. Helge Hallika VASTU  Reformierakonna fraktsioon
49. Remo Holsmer VASTU  Reformierakonna fraktsioon
50. Sergei Ivanov EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
51. Robert Kalm PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
52. Katrin Karisma-Krumm VASTU  Reformierakonna fraktsioon
53. Kairi Kärner VASTU  Reformierakonna fraktsioon
54. Marju Länik PUUDUS  Reformierakonna fraktsioon
55. Linnu-Lydia Mae VASTU  Reformierakonna fraktsioon
56. Matti Martinson VASTU  Reformierakonna fraktsioon
57. Valdek Mikkal VASTU  Reformierakonna fraktsioon
58. Tiina Mägi EI OSALENUD  Reformierakonna fraktsioon
59. Ülle Rajasalu VASTU  Reformierakonna fraktsioon
60. Maimu Berg PUUDUS  Fraktsioonivaba
61. Erika Salumäe PUUDUS  Fraktsioonivaba
62. Arvo Uukkivi EI OSALENUD  Fraktsioonivaba
63. Hardi Volmer EI OSALENUD  Fraktsioonivaba