Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakorra kinnitamine
Kommentaar: Päevakorra kinnitamine
Kohal: 64
Poolt: 55
Vastu: 0
Erapooletuid: 0
Puudus: 15
Ei hääletanud: 9
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 06.02.2014 KELL 16:02:23
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Yoko Alender PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Toivo Jürgenson POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Eerik-Niiles Kross EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Tarmo Kruusimäe EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Elle Kull POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Madis Kübar POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Andres Luus PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Priidu Pärna POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Riina Solman POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Tiina Toomet POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Jaak Uudmäe POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Kalev Vapper PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Priit Värk POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Andres Öpik EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
16. Avo Üprus POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
17. Vladimir Afanasjev POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
22. Sergei Bogovski PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
23. Juri Danilov POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
25. Jüri Ennet POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Inna Fjodorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
27. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Marika Juuse PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
29. Daisy Järva POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Valeri Kislitsõn POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Igor Kravtšenko POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Kaie Kõrb POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Kaja Laanmäe PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
36. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Vladimir Panov POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Ants Pilving POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Juri Poljakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Deniss Presnetsov PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
43. Nelli Privalova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
44. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Rein Ratas POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Vladimir Rusnak POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Erki Savisaar EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
48. Aleksei Semjonov POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Anton Stalnuhhin POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Märt Sults EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
51. Niina Sõtnik EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
52. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
53. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
54. Heidy Tamme EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
55. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
56. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
57. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
58. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
59. Margarita Tšernogorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
60. Natalia Vaino POOLT Keskerakonna fraktsioon
61. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
62. Toomas Vitsut POOLT Keskerakonna fraktsioon
63. Ivi Eenmaa EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
64. Rene Ilves POOLT Reformierakonna fraktsioon
65. Kaido Kaaberma PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
66. Martin Kukk POOLT Reformierakonna fraktsioon
67. Ants Leemets EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
68. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
69. Õnne Pillak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
70. Ain Seppik POOLT Reformierakonna fraktsioon
71. Kairi Uustulnd POOLT Reformierakonna fraktsioon
72. Vadim Belobrovtsev POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Jaak Juske POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Lauri Laats POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Anto Liivat PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Hanno Matto POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Barbi-Jenny Pilvre-Storgard POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Abdul Hamid Turay PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79. Külli Urb POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon