Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 2. ME 3 - Tallinna Linnavolikogu 29. mai 2014 määruse nr 12 "Tallinna linnas avaliku ürituse korraldamise ja pidamise kord" muutmine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 69
Poolt: 45
Vastu: 4
Erapooletuid: 9
Puudus: 10
Ei hääletanud: 11
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 22.01.2015 KELL 16:35:25
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Toivo Jürgenson ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Siim Kabrits ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Tarmo Kruusimäe VASTU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Elle Kull POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Madis Kübar ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Mart Nutt PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Priidu Pärna EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Juku-Kalle Raid ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Riina Solman EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Jaak Uudmäe ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Kalev Vapper POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Andres Öpik PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Vladimir Afanasjev PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
15. Irina Antonjuk POOLT Keskerakonna fraktsioon
16. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
17. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Sergei Bogovski POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Juri Danilov POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
22. Jüri Ennet EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
23. Inna Fjodorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
24. Elena Glebova POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Igor Jermakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Daisy Järva PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
27. Valeri Kislitsõn POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Igor Kravtšenko POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Kaie Kõrb POOLT Keskerakonna fraktsioon
32. Kaja Laanmäe POOLT Keskerakonna fraktsioon
33. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
34. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Vladimir Panov POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Ants Pilving POOLT Keskerakonna fraktsioon
38. Juri Poljakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
40. Nelli Privalova POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Rein Ratas POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Vladimir Rusnak POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Erki Savisaar POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Aleksei Semjonov POOLT Keskerakonna fraktsioon
46. Anton Stalnuhhin POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Märt Sults POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Niina Sõtnik POOLT Keskerakonna fraktsioon
49. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
50. Enno Tamm PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
51. Heidy Tamme POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
53. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
54. Rostislav Troškov POOLT Keskerakonna fraktsioon
55. Elmar-Johannes Truu POOLT Keskerakonna fraktsioon
56. Margarita Tšernogorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
57. Natalia Vaino POOLT Keskerakonna fraktsioon
58. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
59. Toomas Vitsut POOLT Keskerakonna fraktsioon
60. Yoko Alender VASTU Reformierakonna fraktsioon
61. Ivi Eenmaa EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
62. Rene Ilves EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
63. Eerik-Niiles Kross EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
64. Martin Kukk EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
65. Ants Leemets EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
66. Maret Maripuu EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
67. Kaupo Nõlvak EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
68. Õnne Pillak EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
69. Ain Seppik POOLT Reformierakonna fraktsioon
70. Kairi Uustulnd PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
71. Vadim Belobrovtsev ERAPOOLETU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
72. Jaak Juske VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Lauri Laats PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Anto Liivat PUUDUS Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Hanno Matto ERAPOOLETU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Maris Sild ERAPOOLETU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Abdul Hamid Turay ERAPOOLETU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Külli Urb VASTU Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79. Avo Üprus POOLT Fraktsioonivaba