Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 1. ME 40 - Tallinna Linnavolikogu 5. märtsi 2009 määruse nr 6 "Tallinna Haridusameti hallatavate asutuste töötajate töötasustamise alused" muutmine
Kommentaar: Parandusettepanek Õnne Pillak
Kohal: 61
Poolt: 20
Vastu: 40
Erapooletuid: 0
Puudus: 18
Ei hääletanud: 1
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 19.03.2015 KELL 16:31:34
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Toivo Jürgenson PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Siim Kabrits POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Tarmo Kruusimäe POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Elle Kull POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Madis Kübar POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Mart Nutt POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Priidu Pärna PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Juku-Kalle Raid PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Riina Solman EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Jaak Uudmäe POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Kalev Vapper POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Andres Öpik POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Avo Üprus PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Vladimir Afanasjev VASTU Keskerakonna fraktsioon
16. Irina Antonjuk VASTU Keskerakonna fraktsioon
17. Olga Barabaner VASTU Keskerakonna fraktsioon
18. Aleksander Bessedin VASTU Keskerakonna fraktsioon
19. Andrei Birov VASTU Keskerakonna fraktsioon
20. Sergei Bogovski VASTU Keskerakonna fraktsioon
21. Juri Danilov VASTU Keskerakonna fraktsioon
22. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
23. Jüri Ennet VASTU Keskerakonna fraktsioon
24. Inna Fjodorova VASTU Keskerakonna fraktsioon
25. Elena Glebova VASTU Keskerakonna fraktsioon
26. Igor Jermakov VASTU Keskerakonna fraktsioon
27. Daisy Järva VASTU Keskerakonna fraktsioon
28. Valeri Kislitsõn VASTU Keskerakonna fraktsioon
29. Andres Kollist VASTU Keskerakonna fraktsioon
30. Nikolai Korb VASTU Keskerakonna fraktsioon
31. Igor Kravtšenko VASTU Keskerakonna fraktsioon
32. Kaie Kõrb PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
33. Kaja Laanmäe VASTU Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Malleus VASTU Keskerakonna fraktsioon
35. Leonid Mihhailov VASTU Keskerakonna fraktsioon
36. Larissa Novožilova VASTU Keskerakonna fraktsioon
37. Vladimir Panov VASTU Keskerakonna fraktsioon
38. Ants Pilving VASTU Keskerakonna fraktsioon
39. Juri Poljakov PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
40. Deniss Presnetsov VASTU Keskerakonna fraktsioon
41. Nelli Privalova VASTU Keskerakonna fraktsioon
42. Vjatšeslav Prussakov VASTU Keskerakonna fraktsioon
43. Rein Ratas VASTU Keskerakonna fraktsioon
44. Vladimir Rusnak VASTU Keskerakonna fraktsioon
45. Erki Savisaar PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
46. Aleksei Semjonov VASTU Keskerakonna fraktsioon
47. Anton Stalnuhhin VASTU Keskerakonna fraktsioon
48. Märt Sults VASTU Keskerakonna fraktsioon
49. Niina Sõtnik PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
50. Aleksandr Zdankevitš VASTU Keskerakonna fraktsioon
51. Enno Tamm VASTU Keskerakonna fraktsioon
52. Heidy Tamme VASTU Keskerakonna fraktsioon
53. Eduard Toman VASTU Keskerakonna fraktsioon
54. Toivo Tootsen VASTU Keskerakonna fraktsioon
55. Rostislav Troškov VASTU Keskerakonna fraktsioon
56. Elmar-Johannes Truu VASTU Keskerakonna fraktsioon
57. Margarita Tšernogorova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
58. Natalia Vaino VASTU Keskerakonna fraktsioon
59. Ruslana Veber VASTU Keskerakonna fraktsioon
60. Toomas Vitsut VASTU Keskerakonna fraktsioon
61. Yoko Alender PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
62. Ivi Eenmaa PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
63. Rene Ilves PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
64. Eerik-Niiles Kross PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
65. Martin Kukk PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
66. Ants Leemets POOLT Reformierakonna fraktsioon
67. Maret Maripuu PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
69. Õnne Pillak POOLT Reformierakonna fraktsioon
70. Ain Seppik POOLT Reformierakonna fraktsioon
71. Kairi Uustulnd POOLT Reformierakonna fraktsioon
72. Vadim Belobrovtsev POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Jaak Juske POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Lauri Laats POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Anto Liivat POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Hanno Matto POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Maris Sild POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Abdul Hamid Turay POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79. Külli Urb POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon