Tallinna Linnavolikogu hääletustulemused

Avalik hääletamine
Päevakord: 6. OE 42 - Maade munitsipaalomandisse taotlemine ja katastriüksuste sihtotstarvete määramine
Kommentaar: Eelnõu lõpphääletus
Kohal: 61
Poolt: 42
Vastu: 0
Erapooletuid: 1
Puudus: 18
Ei hääletanud: 18
Istungi juhataja: Toomas Vitsut
Hääletamine toimus: 19.03.2015 KELL 17:05:26
NrLinnavolikogu liigeTegevusFraktsioon
1. Hendrik Agur PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
2. Toivo Jürgenson PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
3. Siim Kabrits EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
4. Tarmo Kruusimäe ERAPOOLETU Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
5. Elle Kull EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
6. Madis Kübar EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
7. Mart Nutt EI OSALENUD Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
8. Priidu Pärna PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
9. Juku-Kalle Raid PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
10. Riina Solman POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
11. Jaak Uudmäe POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
12. Kalev Vapper POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
13. Andres Öpik POOLT Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
14. Avo Üprus PUUDUS Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon
15. Vladimir Afanasjev EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
16. Irina Antonjuk EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
17. Olga Barabaner POOLT Keskerakonna fraktsioon
18. Aleksander Bessedin POOLT Keskerakonna fraktsioon
19. Andrei Birov POOLT Keskerakonna fraktsioon
20. Sergei Bogovski POOLT Keskerakonna fraktsioon
21. Juri Danilov EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
22. Irina Embrich PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
23. Jüri Ennet EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
24. Inna Fjodorova POOLT Keskerakonna fraktsioon
25. Elena Glebova POOLT Keskerakonna fraktsioon
26. Igor Jermakov EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
27. Daisy Järva POOLT Keskerakonna fraktsioon
28. Valeri Kislitsõn POOLT Keskerakonna fraktsioon
29. Andres Kollist POOLT Keskerakonna fraktsioon
30. Nikolai Korb POOLT Keskerakonna fraktsioon
31. Igor Kravtšenko EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
32. Kaie Kõrb PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
33. Kaja Laanmäe EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
34. Natalia Malleus POOLT Keskerakonna fraktsioon
35. Leonid Mihhailov POOLT Keskerakonna fraktsioon
36. Larissa Novožilova POOLT Keskerakonna fraktsioon
37. Vladimir Panov EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
38. Ants Pilving POOLT Keskerakonna fraktsioon
39. Juri Poljakov PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
40. Deniss Presnetsov POOLT Keskerakonna fraktsioon
41. Nelli Privalova POOLT Keskerakonna fraktsioon
42. Vjatšeslav Prussakov POOLT Keskerakonna fraktsioon
43. Rein Ratas POOLT Keskerakonna fraktsioon
44. Vladimir Rusnak POOLT Keskerakonna fraktsioon
45. Erki Savisaar PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
46. Aleksei Semjonov POOLT Keskerakonna fraktsioon
47. Anton Stalnuhhin POOLT Keskerakonna fraktsioon
48. Märt Sults EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
49. Niina Sõtnik PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
50. Aleksandr Zdankevitš POOLT Keskerakonna fraktsioon
51. Enno Tamm POOLT Keskerakonna fraktsioon
52. Heidy Tamme POOLT Keskerakonna fraktsioon
53. Eduard Toman POOLT Keskerakonna fraktsioon
54. Toivo Tootsen POOLT Keskerakonna fraktsioon
55. Rostislav Troškov EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
56. Elmar-Johannes Truu EI OSALENUD Keskerakonna fraktsioon
57. Margarita Tšernogorova PUUDUS Keskerakonna fraktsioon
58. Natalia Vaino POOLT Keskerakonna fraktsioon
59. Ruslana Veber POOLT Keskerakonna fraktsioon
60. Toomas Vitsut POOLT Keskerakonna fraktsioon
61. Yoko Alender PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
62. Ivi Eenmaa PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
63. Rene Ilves PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
64. Eerik-Niiles Kross PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
65. Martin Kukk PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
66. Ants Leemets POOLT Reformierakonna fraktsioon
67. Maret Maripuu PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
68. Kaupo Nõlvak PUUDUS Reformierakonna fraktsioon
69. Õnne Pillak POOLT Reformierakonna fraktsioon
70. Ain Seppik EI OSALENUD Reformierakonna fraktsioon
71. Kairi Uustulnd POOLT Reformierakonna fraktsioon
72. Vadim Belobrovtsev EI OSALENUD Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
73. Jaak Juske POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
74. Lauri Laats EI OSALENUD Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
75. Anto Liivat POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
76. Hanno Matto POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
77. Maris Sild POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
78. Abdul Hamid Turay POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon
79. Külli Urb POOLT Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon