TALLINNA LINNAVOLIKOGU

 

ISTUNGI PÄEVAKORRA PROJEKT

 

 

Tallinn

18. oktoober 2007 nr 18

 

Päevakorra kinnitamine

Algus kell 16:00

 

1. Ülevaade õiguskorrast Tallinnas

Ettekandja: Põhja politseiprefekt Raivo Küüt

2. Muudatus linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosseisus (OE 336)

Ettekandja: haridus- ja kultuurikomisjoni esimees Tarmo Lausing

3. Muudatus linnavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosseisus. (OE 337)

Ettekandja: sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees Natalia Vaino

4. Tallinna linna 2007. aasta eelarve muutmine ja teine lisaeelarve (II lugemine) (ME 324)

Ettekandja: linnapea Edgar Savisaar

Kaasettekandja: rahanduskomisjoni esindaja Leonid Mihhailov

5. Tallinna Linnavolikogu 25. augusti 2005 määruse nr 43 “Tallinna linna avaliku korra eeskiri ja avaliku koosoleku korraldamise nõuded” muutmine (ME 294)

Ettekandja: abilinnapea Jaanus Mutli

Kaasettekandja: õiguskomisjoni esindaja Gennadi Vihman

6. Tallinna Keskraamatukogu põhimäärus  (ME 302)

Ettekandja: abilinnapea Kaia Jäppinen

Kaasettekandja: haridus- ja kultuurikomisjoni esimees Tarmo Lausing

7. Tallinna huvihariduse võrgu arengukava 2007-2017 (OE 326)

Ettekandja: abilinnapea Kaia Jäppinen

Kaasettekandja: haridus- ja kultuurikomisjoni esimees Tarmo Lausing

8. Ülesande andmine Tallinna Linnavalitsusele (Jüri Vilmsile mälestusmärgi püstitamise kohta)  (OE 278)

Ettekandja: linnavolikogu aseesimees Tarmo Lausing

Kaasettekandja: haridus- ja kultuurikomisjoni esimees Tarmo Lausing

9. Ülesande andmisest Tallinna Linnavalitsusele (parkimise korraldamisest)  (OE 277)

Ettekandja: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimees Maimu Berg

Kaasettekandja: õiguskomisjoni aseesimees Tiit Sinissaar

10. Sõpruse pst 201/203 ja 203a ning J. Sütiste tee 1a ja 5a kinnistute detailplaneeringu kehtestamine Mustamäe linnaosas (OE 329)

Ettekandja: abilinnapea Taavi Aas

Kaasettekandja: linnamajanduskomisjoni esindaja Nikolai Degtjarenko

11. Falgi õue maa-alal; Ahju tn 9A; Tartu mnt 28B/Lastekodu tn 3A; Rahumäe tee 2/3 kinnistu taga; Mustamäe tee 50, 50A ja 50B kinnistute vahelisel maa-alal; Tondi tn 45 kinnistu kõrval; Tuulemaa tn 7A; Lõime tn 10A; Sõle tn 36 ja Maisi tn 24 kinnistute vahelisel maa-alal; Laevastiku tn 1F ja Kopli tn 69C asuvate ehitiste peremehetuks tunnistamine  (OE 327)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: linnavarakomisjoni esimees Leonid Mihhailov

12. Kadaka tee 74 ja Sõpruse pst 4a maade munitsipaalomandisse taotlemine (OE 328)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: linnavarakomisjoni esindaja Igor Kravtšenko

13. Paldiski mnt 104N, Paldiski mnt 106/1 ja Paldiski mnt 104A kinnistu müük (OE 343)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: rahanduskomisjoni esindaja Leonid Mihhailov

14. Tallinnas Kappeli tn 8-10 (elamus nr 1) asuva korteriomandi müük (OE 340)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: rahanduskomisjoni esindaja Leonid Mihhailov

15. Tallinnas Narva mnt 19/21/23-37 asuva korteriomandi müük (OE 341)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: rahanduskomisjoni esindaja Leonid Mihhailov

16. Tallinnas Lootuse pst 9-3 asuva korteriomandi müük (OE 342)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: rahanduskomisjoni esindaja Leonid Mihhailov

17. Tallinnas A. Adamsoni tn 2B-2A asuva korteriomandi müük (OE 335)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: rahanduskomisjoni esindaja Leonid Mihhailov

18. Tallinnas Sõbra tn 45-2 asuva korteriomandi müük (OE 344)

Ettekandja: abilinnapea Eha Võrk

Kaasettekandja: rahanduskomisjoni esindaja Leonid Mihhailov

19. Munitsipaaleluruumide aadressil Puhangu tn 4a korter 119 ja Puhangu tn 8 korter 114 üürile andmine ning korteriomandi otsustuskorras müük (OE 330)

Ettekandja: Põhja-Tallinna vanem Enno Tamm

Kaasettekandja: linnavarakomisjoni esindaja Michel Zdankevitch

20. Munitsipaaleluruumi üürilepingute sõlmimine (Kungla tn 10 korter 24; Randla tn 13 korter 202; Randla tn 15 korter 618; Uus-Maleva tn 7 korter 148; Kopli tn 78 korter 18; Kopli tn 100b korterid 67, 138 ja 84) (OE 322)

Ettekandja: Põhja-Tallinna vanem Enno Tamm

Kaasettekandja: linnavarakomisjoni esindaja Michel Zdankevitch

21. Arupärimisele vastamine (Linnavolikogu liige Tarmo Kruusimäe,  Tudengite ja kutsekooliõpilaste võimalusest kasutada koolibussi).

Arupärimisele vastab abilinnapea Jaanus Mutli

22. Arupärimisele vastamine (Keskerakonna fraktsiooni liige Nikolai Degtjarenko,  Kasiinode kohta).

Arupärimisele vastab abilinnapea Jaanus Mutli

23. Arupärimisele vastamine (Linnavolikogu liige Robert Kalm,  Koolide kütte rahastamisest).

Arupärimisele vastab abilinnapea Kaia Jäppinen

24. Arupärimisele vastamine (Linnavolikogu liikmed Kairi Kärner ja Igor Kravtšenko,  Laste huviringidest).

Arupärimisele vastab abilinnapea Kaia Jäppinen

25. Arupärimisele vastamine (Linnavolikogu liige Märt Kubo,  Teede joonimisest).

Arupärimisele vastab abilinnapea Deniss Boroditš

 

 

 

 

Istung lõpeb kell 23:00

 

Toomas Vitsut

Linnavolikogu esimees